Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER GENÇLERİN MİSAFİRİ OLDU

Görüntülenme : 569

Her fırsatta Çatalca’mıza kazandırdığı projelerin merkezine, yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırdığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde yaşayan çocuklarımızın ve gençlerimizin samimiyetle çok sevdiği bir isim oldu.

Çatalca’mızda çocuklarımıza ve gençlerimize spor, kültür, sanat ve eğitim gibi her alanda adeta sınırsız destek sağlayan Başkanımız Mesut Üner, gençlerimiz ve çocuklarımızla kurduğu gönül köprüleriyle de dikkat çekiyor. Bu anlamda Çatalca Gençlik ve Spor Müdürümüz Umut Şenol ve gençlerimiz geçtiğimiz akşam organize ettiği iftar programına Başkanımız Mesut Üner’i davet etti. Davete icabet eden Başkanımız Mesut Üner’in iftar programı boyunca gençlerin kendisine gösterdiği samimi ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldığı gözlerden kaçmadı.

Samimi bir ortamda gençlerle gerçekleşen iftar sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bu akşam iftar programında yarınlarımızın teminatı genç kardeşlerimizin misafiri olduk. Çatalca Gençlik ve Spor Müdürümüz Umut Şenol ve tüm genç kardeşlerimize misafirperverliği için çok teşekkür ederiz. Gençler sizi çok seviyoruz. Başarıya giden her alanda asla yalnız yürümeyeceksiniz. ’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız