Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER… GURURLUYUZ...BU MÜJDELER, BAŞARILAR HEPİMİZİN

Görüntülenme : 751

Çatalca Belediyesi Mayıs 2023 yılı meclis toplantısı ilçe halkı için birbirinden önemli müjdelerle gerçekleşti.

Çatalca Belediye Meclisimiz Mayıs ayı 2023 yılı Toplantısının 2. Birleşimini 5 Mayıs 2023 Cuma günü saat 11.00’da Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında Belediye Meclis Salonumuzda gerçekleşti.

Mayıs ayı 2023 yılı Meclis Toplantımızın 2. Birleşiminin Çatalca’mıza hayırlı olmasını temenni eden Başkanımız Mesut Üner’in ardından, meclis toplantımız gündem maddelerimizin görüşülmesiyle devam etti. 

CUMHURİYET TARİHİMİZİN 2. BÜTÇE FAZLASINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Gündemin Kesin Hesaplarla ilgili ilk maddesi meclis tarafından oy birliği ile geçerken Başkanımız Mesut Üner 140 milyon borçla teslim alınan belediyenin dönemi içinde Cumhuriyet tarihinin ikinci kez olmak üzere 15 milyon bütçe fazlası vermesinin gurur ve onurunu yaşadığını ifade ederek tüm meclis üyelerine, komisyon üyelerine ve personeline teşekkür etti.

1/1000 ölçekli Ovayenice Mahallesi Uygulama İmar Planı plan notu değişikliği, ile ilgili İmar Komisyon raporu, 1/1000 ölçekli Kestanelik Mahallesi Uygulama İmar Planı plan notu değişikliği ile ilgili İmar Komisyon Raporu meclisimizden oy birliği ile geçti.

KALEİÇİ MAHALLEMİZE MÜJDE

Başkanımız Mesut Üner Kaleiçi Mahallemizin yıllardır çözüm beklediği imar sorunlarının çözüldüğünü müjdeledi. Meclis gündeminin son maddesi olan Kaleiçi Kentsel Sit Alanı 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı ile ilgili İmar Komisyon raporu oy birliği ile kabul edilirken, Başkanımız Mesut Üner yeni planın hem Kaleiçi Mahallemize hem de ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diledi. Başkanımız Mesut Üner yeni planlama ile mahallemizde 3 blok bitişik nizam yapılanma olacağını belirterek önemli bir sorunun çözülmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Gündem maddelerimizin görüşülmesinin ardından, 5 Haziran 2023 Pazartesi saat 11.00’da toplanmak üzere, Mayıs 2023 Çatalca Belediyesi Meclis Toplantımızın 2. Birleşimi Başkanımız Mesut Üner tarafından sonlandırıldı.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız