Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner ‘Hoş Geldin Bebek’ Projesi ile Ailelerimizin Yanında Oluyor

Başkanımız Mesut Üner ‘Hoş Geldin Bebek’ Projesi ile Ailelerimizin Yanında Oluyor

Görüntülenme : 1570

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez başlattığı “Hoş Geldin Bebek” Projesi ile hayata gözlerini açan minik bebeklerimize ‘hoş geldin’ demeye ve ailelerimizin mutluluğunu paylaşmaya devam ediyoruz. 

Başkanımız Mesut Üner’in başlattığı proje kapsamında evlat sahibi olan anne ve babalarımız ile ailelerimizin yaşadığı sevince ortak oluyor, mutluluklarını birlikte paylaşıyoruz. Hoş Geldin Bebek Projesi ile ailelerimizi evlerinde ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner’in eşi Aydan Üner ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Halkla İlişkiler Birimi ekibimiz ailemizin sevincini paylaşırken, dünyaya gelen bebeklerinin vatanımıza, milletimize ve ailesine hayırlı bir evlat olması temennisinde bulunuyor.

Fadime – Senai Ünceli çiftinin bebekleri Zeynep Eda, Halime - Yunus Emre Kırat çiftinin bebekleri Çınar Ali ve Dilara – Şenol Yeni çiftinin bebekleri Doğu’yu ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner’in eşi Aydan Üner ve ekibimiz, hazırlanan özel hediye paketlerini kendilerine sunarken, Başkanımız Mesut Üner’in selam ve sevgileri iletti.

Ziyaret edilen ailelerimiz duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini sundu.

Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde daima yanlarında olacağını her fırsatta dile getiren Başkanımız Mesut Üner’in önemle üzerinde durduğu Hoş Geldin Bebek Projesi’nden Halkla İlişkiler Birimimize başvuran vatandaşlarımız yararlanmaya devam edecek.

#BirlikteÇatalcayız