Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER: İLÇEMİZDE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ MUHTARLARIMIZ OLMAYA DEVAM EDECEK

Görüntülenme : 643

Göreve geldiği günden bugüne sadece ilçemize kazandırdığı mega projelerle değil, Çatalca ilçe halkımız ve protokolümüz ile kurduğu gönül köprüleriyle de ilçemizde gönüllerde taht kuran Başkanımız Mesut ÜNER, özel günler haftalara verdiği önem ve değer herkesin bildiği bir gerçek.

Her yıl 19 Ekim’de kutlanan ‘’Muhtarlar Günü’’ Çatalca’mızda da yoğun geçen etkinlik programlarıyla kutlandı. Program Cumhuriyet Meydanında saygı duruşu ve istiklal marşımızla başladı. Cumhuriyet Meydanındaki programın ardından Çatalca Muhtarlar Derneği ziyaret edildi. Ziyaret programının ardından Başkanımız Mesut ÜNER, muhtarlarımızın onuruna organize ettiği yemek programı gerçekleşti.

Çatalca’mızda yoğun geçen 19 Ekim Muhtarlar Günü programlarının ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER; ‘’Bugün 19 Ekim. Göreve geldiğimiz günden bugüne her fırsatta çözüm ortaklarımız diye ifade ettiğimiz Muhtarlarımızın günü. Birlikte Çatalca’yız düşüncemizle çıktığımız ilçemize hizmet yolunda muhtarlarımızın varlığı bizlere güç veriyor. Böylesine önemli bir güne, sabah saatlerinde Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aziz hatırasının bulunduğu Cumhuriyet meydanımızda saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başladık. Cumhuriyet meydanımızdaki açılış programımızın ardından Çatalca Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ettik. Ziyaretimizin ardından çözüm ortaklarımız muhtarlarımızın onuruna organize ettiğimiz yemek programımızla muhtarlarımızla istişarelerde bulunduk. Yemek programımızda doğum günü bu güzel gününe denk gelen Gümüşpınar muhtarımız Osman GÜNGÖR’ün pastasını keserek doğum gününü kutladık. İlçemize hizmet yolunda çözüm ortaklarımız muhtarlarımızın her zaman yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. 19 Ekim Muhtarla Günü kutlu olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız