Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER İLE ÇATALCA ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Görüntülenme : 766

Çatalca’mızı mega projelerle buluşturmak için, gece-gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam eden Başkanımız Mesut ÜNER, Yalıköy mahallemizde ilçemiz ile ülkemiz balıkçılarını rahatlatacak ve Çatalca ekonomimize büyük katkıda bulunacak ‘’Balıkçı Barınağı Projesi’’ ile ilgili önemli gelişmeyi müjdeledi.

Çatalca Yalıköy mahallemizdeki önemli bu vizyon projeyle ilgili en önemli süreçlerden biri olan ana etüt ve proje çalışmalarıyla birlikte liman ölçüm süreçleri başladı. Vizyon projenin tamamlanması yolunda önemli bu gelişme gerek Yalıköy mahallemiz gerekse tüm Çatalca ve bölge halkımızda büyük bir sevinç yaşattı. ‘’Balıkçı Barınağı Projesi’’ ilçe ve bölgede ekonomik anlamda sağlayacağı katkı kadar, istihdama da önemli katkıda bulunacak.

‘’Balıkçı Barınağı Projesi’’ ile ilgili yaşanan bu önemli gelişme sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER; ‘’ÇATALCA’MIZDA HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DURMAKSIZIN DEVAM EDİYORUZ. BALIKÇI BARINAĞI PROJEMİZ TÜM HALKIMZA HAYIRLI OLSUN. Yalıköy mahallemizde, gerek geçimini balıkçılıktan sağlayan halkımıza gerekse ilçemize ekonomik anlamda büyük bir kazanım sağlayacak, Balıkçı Barınağı Projemizin en önemli süreçlerinden biri olan ana etüt ve proje çalışmalarımızla birlikte liman ölçümlerimiz bugün başladı. Çok yakında yapımına başlayacağımız bu değerli vizyon projemizde ilçemize hizmet yolunda her zaman yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil KARAİSMAİLOĞLU ve Bakanlık Bölge Müdürümüz Serdar YÜCEL’e Çatalca’mıza yaptıkları katkılar için çok teşekkür ederiz. Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün; ‘’Az zamanda çok ve büyük işler yaptık.’’ sözünü rehber edinerek, ilçemizi her alanda dünya şehri İstanbul’un parlayan yıldızı yapmaya kararlıyız. Doğup büyüdüğüm topraklara, Çatalca’mıza bir vizyon proje daha kazandırmanın gururu anlatılmaz yaşanır.  İlçemize hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız