Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN BAYRAM MESAİSİ

Görüntülenme : 663

Başkanımız Mesut Üner, Ramazan Bayramı’nın üçüncü ve son gününde de saha çalışmalarına aralıksız devam etti. Bayramın ilk iki günü ilçemizin sağlığı, güvenliği ve asayişi için emek sarf eden çalışanları ziyaretlerde bulunan Başkanımız Mesut Üner, hastanede şifa bekleyen halkımızın da programlar sırasında ziyaret edilmesiyle, ilçemizde takdirle karşılık bulmuştu.

 Bayramın üçüncü ve son gününde Başkanımız Mesut Üner’in durağı mahallerdeki proje alanlarımız, muhtarlarımız, esnaflarımız ve ziyaretler sırasında alış – veriş ihtiyaçlarını gidermek için dışarıda olan Çatalca halkımız oldu.

 Yaptığı ziyaretler sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Ramazan Bayramımızın son gününde Ovayenice, Çakıl ve Elbasan mahallerimizde devam eden projeler ve çok yakında başlayacak yeni proje alanlarımızı yerinde denetimlerde bulunduk. Denetimler sırasında Muhtarlarımızın, esnaflarımızın ve alış – veriş ihtiyaçlarını gideren vatandaşlarımızın Ramazan Bayramımızı kutlayarak bayramlaştık. Bayramlaşmanın dışında halkımın yaşadığı mahalleler ile ilgili öneri ve görüşlerini de dinlemeyi ihmal etmedim. Zira Çatalca’mızı birlikte yöneteceğiz. Çatalca’mıza hizmet yolunda çıktığımız bu kutlu yolda her vakit ifade ettim yine ifade ediyorum. İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi #Çatalca’mızın her köşesine bütüncül bir anlayışla her vakit hizmet götürmeye devam edeceğiz. Bu arada ziyaretlerim sırasındaki şahsımı takdir edip, motive eden sözlerinize minnettarım. Her şey doğum büyüdüğüm Çatalca’mız ve ilçemizde yaşayan yarınlarımızın teminatı #çocuklarımız ve #gençlerimiz için.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız