Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN BU SEFER Kİ ZİYARET DURAĞI KESTANELİK MAHALLEMİZ OLDU

Görüntülenme : 726

Çatalca’mızın İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olması, ilçemize bütüncül bir anlayışla hizmet edilmesi için Başkanımız Mesut Üner’e bir engel veya bir bahane unsuru oluşturmuyor.

İlçemizin tamamını adeta şantiye alanına çeviren Başkanımız Mesut Üner, her vakit olduğu gibi yine makamından çok sahada olmaya devam ediyor ve proje şantiyelerinde projelerinin tüm detayları ile bizzat ilgileniyor. Bu durum Çatalca halkımızın büyük bir takdiri ile karşılık buluyor.

Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner ve Heyetinin bu seferki durağı Kestanelik mahallemiz oldu. Kestanelik mahallemiz ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mıza hizmet sevdamız ile ekip arkadaşlarımla birlikte bu sefer ki durağımız Kestanelik mahallemiz oldu. Başkan Yardımcılarım, Meclis Üyelerim, Birim Müdürlerim ve Kestanelik Mahalle Muhtarım Mehmet Çakır’da yerinde proje denetimlerinde hazır bulundu. Kestanelik mahallemizde parke yol bakım ve yenileme çalışmalarımız ara vermeden devam ederken, en son Budak sokak yolunda 640 m² parke taş onarımı yapıldı. Projelerimiz arasında mahallemiz girişinden meydana kadar kaldırım ve ışıklandırma çalışmalarımız var. En güzel ve özel günlerimize ev sahipliği yapacak Düğün Salonumuzda sona çok yaklaştık. Yakın dönemde halı sahamızın etrafında mahalle halkımızın gece – gündüz rahat bir vakit geçireceği içinde kafeteryalarında olduğu bir sosyal yaşam alanı yapımı sağlayacağız. Mahalle halkımızın ürettiği mahsulünü rahatça satışını gerçekleştireceği satış alanlarının da yapımını sağlayıp, mahalle halkımıza teslim edeceğiz. Çatalca’mız için ne yapsak azdır, düşüncesi ile durmaksızın çalışmaya ve mahallelerimizi yerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız