Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’in Çocuklarımıza Yarıyıl Hediyesinde İkinci Perde Başladı

Başkanımız Mesut Üner’in Çocuklarımıza Yarıyıl Hediyesinde İkinci Perde Başladı

Görüntülenme : 1006

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner her zaman olduğu gibi yine geleceğimiz olan çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl çocuklarımızın yarıyıl tatillerini neşe içinde geçirmeleri için Nazım Özbay Kültür Merkezimizi çocuk oyun gruplarıyla donatan ve her güne birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler hazırlayan Başkanımız Mesut Üner, bu yıl da pandemi nedeniyle tatillerini evlerinde geçirmek zorunda olan öğrencilerimiz için zoom üzerinden tiyatro ve kukla gösterisi düzenledi.

Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için organize edilen ve pandemi şartlarından dolayı zoom üzerinden yayınlanan tiyatro gösterisinin ilk oyun programı sona erdi ve ikinci oyun gösterime girdi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan “Kırmızı Başlıklı Kız” isimli masal tiyatrosunun ardından ikinci hafta kukla gösterisi ile başladı. Saat 12.00 – 13.00 arasında yayınlanan ikinci oyunun ilk izleyicileri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Binkılıç İlkokulu, Çakıl İlkokulu, Çanakça İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Anasınıfı, Dağyenice Zeki Kisbu İlkokulu, Özel Renkli Rüyalar Anaokulu, Özel Erguvan Anaokulu ve Özel Erdem Anaokulu öğrencileri oldu. Anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizin izleyici olduğu etkinlikte çocuklarımız ilk oyundaki sıralama programı ile ikinci oyunu da izleyecekler.

36 okul ile 4414 öğrencinin katılım sağlaması beklenen etkinlik 5 Şubat 2021 Cuma  günü Kestanelik İlkokulu, Muratbey  Esin Ovacık İlkokulu, Oklalı İlkokulu, Ormanlı İlkokulu, Ovayenice Örfi Çetinkaya İlkokulu, Örencik İlkokulu, Prof.Dr.. Fuat Sezgin İlkokulu, Özel Turkuvaz Mavi İlkokulu, Subaşı İlkokulu, Özel Çevre Bilim İlkokulu, Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Evi, Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker İlkokulu, İMKB Anaokulu ve Yalıköy İlkokulu öğrencilerinin katılımı ile sona erecek.

#BirlikteÇatalcayız