Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN GURUR TABLOSU

Görüntülenme : 742

Spora ve sporcuya yaptığı yatırımlar ile bölgemizde adından çok söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, bu aralar ilçede yetiştirdiği sporcuların, yurtiçi ve yurt dışı turnuvalarda gösterdiği başarılar ile konuşuluyor.

Branşlarında ki başarıları ile Çatalca’mıza büyük bir gurur yaşatan Çatalca Belediyespor’lu sporcularımız Başkanımız Mesut Üner tarafından makamında misafir edildi.

Karşılama sırasında Belediye Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aydın, İkram Kaya, Çatalca Belediyespor Başkanvekilimiz ve Belediye Meclis Üyemiz Lokman Naroğlu ile birlikte Çatalca Belediyespor Güreş Takımı Antrenörümüz Milli Güreşçi Gökhan Akçen’de hazır bulundu.

Başarılı sporcular ile samimi ve sıcak ortamda geçen kutlama programında açıklamalarda bulanan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca Belediyespor Güreş Takımımızdan Milli Takımlara seçilen güreşçi kardeşlerim Can Ergen, Furkan Has, Yıldıray Pala, Doğan Beyazıtlı ve Engin Atar ile Uluslararası Avrupa Kick Boks Şampiyonasında Avrupa İkincisi olarak bizleri sevindiren Belediye çalışma arkadaşlarımdan Taner Kaya’yı Belediyemizde ağırlamanın sevincini yaşadım. Spora ve sporcuya yaptığımız yatırımların Milli Takımlar seviyesinde başarı olarak karşılığını görmek, yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimize yapacağımız yatırımlar anlamında bizleri daha fazla motive ediyor. Çatalca’mızın gençleri ile gurur duyuyorum. Başarılarınız daim olsun gençler. Spor hayatınız boyunca hedeflerinize giden yolda Çatalca’mızda asla yalnız yürümeyeceksiniz. ‘’dedi