Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’in İlçemizde Başlattığı Çalışmalar Durmaksızın Devam Ediyor

Başkanımız Mesut Üner’in İlçemizde Başlattığı Çalışmalar Durmaksızın Devam Ediyor

Görüntülenme : 1118

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in ilçemizin genelinde başlattığı, yol yapım, onarım, yol açma ve kaldırım yenileme gibi birçok çalışma, ekiplerimiz tarafından hummalı bir şekilde devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in İlçemiz genelinde asfalt serim, parke taşı, bordür, çevre düzenleme yol ve kaldırımlar için başlattığı çalışmalar Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce farklı mahallelerimizde eşzamanlı olarak sürdürülüyor.

Vatandaşlarımızın daha rahat bir ilçede yaşaması için çalışmalara aralıksız devam ettirdiklerini kaydeden Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, "Çatalca’mızın her noktasına hizmet götürebilmek adına mevsim şartları ne olursa olsun gece gündüz demeden çalışıyoruz. 'Vatandaşlarımızın ulaşım hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmeleri için yol, bakım, onarım çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapmasında hasar gören veya yeni imara açtığımız yolları uygun malzemelerle düzenleyerek vatandaşlarımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra yayalarımızın güvenliği için yeni kaldırımlar oluşturuyoruz" dedi

Birçok noktada çalışmalar tamamlandı

Ekiplerimiz tarafından çalışmalar devam ederken; Adnan Sokak’ta, Cevdet Barın Caddesinde, Çakıl Mahallemiz Mustafa Kemal Atatürk Caddesinde, Binkılıç Aile Sağlığı Merkezi, Meydan Polis Karakol Binası ve İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçelerinde, Armağan Çıkmazında parke taş kaplama ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Sakarya Caddesinde, Tahta Köprü Sokak’ta, Mescit Sokak’ta, Vezir Ferhatpaşa Caddesi ve İstasyon Caddesi Kültür Merkezi yanında kaldırım çalışmaları yapan ekipler Ovayenice Mahallemizdeki kaldırımlarda engelle rampa düzenlemeleri ile Sağlık Ocağı ve Engelliler Merkezi etrafında düzenleme çalışmaları yaptılar. 

Muratbey Mahallemize yapılacak olan yeni karakol binası için yol yapan ekiplerimiz, Ferhatpaşa Mahallemiz Ayaz Sokak, Gökçeali Mahallemiz Göçmen Çıkmazında, İzzettin Mahallemiz Mecit Sokak’ta, Millet Cadde’sinde, Tatlıpınar Sokak’ta, Kaleiçi Mahallemiz Kuşkaya Sokak’ta, Ziya Otçu Caddesinde,  Celepköy Mahallemiz Minyatür Sokakta, Bahşayiş Mahallemiz Sütçüpınar Sokak’ta, Binkılıç Çilingoz yolunda, Fatih Mahallemiz Dolapdere Sokak’ta, Ferhatpaşa Mahallemiz İdris Genç Sokak’ta, Hallaçlı Mahallemiz Murat Sokak’ta, İnceğiz Mahallemiz Mazi Sokak’ta, Görgülü Sokak’ta, Nakkaş Mahallemiz Sadık Onbaşı Sokak’ta, Sanayi altı sokak yolu ve Ferhatpaşa Mahallemiz Dilara Sokak’ta stabilize malzeme serimi ve reglaj çalışması gerçekleştirdiler.

Okullarımızın ihtiyaçlarına cevap veriliyor

Elbasan Mahallemiz Meydanında, Şerafettin Arda Sokak’ta, Atatürk Caddesi Hastane önünde bulunan kavşakta, Sevgi Sokak’ta ve Çakıl İlkokulu bahçesinde bordur bakım ve onarımı yapılırken, Çatalca Askerlik Şube binasının, Elbasan Mahallemiz okul duvarının, meydan trafo etrafının, Karadeniz Caddesinde bulunan minibüs durağının boya badana işleri tamamlandı ve Hallaçlı Mahallemiz Başkumandan Caddesinde de çalışma yapan ekiplerimiz okul bahçesine gelen suyun engellenmesi için asfalt set yaptı.

Atatürk Caddesi yolu üzerinde çöken yağmursuyu mazgalının onarım çalışması, Erenler Sokakta yağmursuyu ızgaralarının kaynak işi, Ferhatpaşa Mahallesi Erenler Sokak’ta, Kaleiçi Mahallesi Dik Sokak’ta, Mektep Sokak’ta, Erenler Sokak’ta, Çakıl Mahallesi meydanında mazgalların temizliği, bakım ve onarımı yapılırken Kestanelik Mahallesi Kapalı Spor Salonu rögar temizleme ve Öğretmen Cemal Aral Sokak’ta oluk yükseltilmesi işi ile Gökçeali Mahallemiz Gezer Sokak’ta rüzgardan uçan çatının çinko malzemesi ekiplerimiz tarafından toplandı ve güvenlik önlemi alındı.

#BirlikteÇatalcayız