Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN UNUTULMAYACAK VEFASI

Görüntülenme : 735

Başkanımız Mesut Üner, göreve geldiği ilk günlerden bugüne projelerini hazırlarken ve hazırladığı projeleri Çatalca’mıza kazandırırken, projelerinin merkezine insan sevgisini, saygısını ve vefasını konumlandırıp, ilçe halkımızın gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Bu anlamda yakın dönemde ilçemize kazandırdığı ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ hem muhteşem sosyal tesis manasında hem de vefa anlamında ilçe halkımızın büyük beğenisini kazandı.

 

Geçtiğimiz Eylül ayında tamamlanan ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ , muhteşem bir açılış sonrası Çatalca halkımızın hizmetine sunulmuştu. Başkanımız Mesut Üner, bu muhteşem sosyal donatı alanına vefat eden bir önceki dönem Belediye Başkanımız Cem Kara’nın adını vermesi ve açılışı rahmetli Cem Kara Başkanımızın eşi ve çocuklarıyla yapmasıyla da unutulmayacak vefa örneği gösterdi. Bugünlere geldiğimizde tüm Çatalca halkımızın sosyal donatı alanımızda bulunan çocuklar için kafeteryalar, macera parkı, oyun alanları, çim amfi, şelale, spor aletleri, aydınlatma, ağaçlandırma, çiçeklendirme ve kent mobilyalarının bulunduğu alanlarda oldukça keyifli anlar yaşıyor.

Çatalca halkımıza kazandırdığı ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Yakın dönemde sizlerle birlikte açılışını yaptığımız Cem Kara Yaşam Vadimizde 7'den 77'ye tüm Çatalca halkımızın keyifli vakit geçirdiğine şahit olmanın sevinci anlatılmaz yaşanır. Sizlerin bu keyifli anlarına şahitlik etmek, ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verirken tüm yorgunluğumuzu bizlerden alıyor. Ayrıca Cem Kara Yaşam Vadimizdeki kafeteryamız sizlere hizmet vermeye başladı. Muhteşem manzara eşliğinde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirirken çayınızı ve kahvenizi huzur içinde yudumlayacağınız kafeteryamıza tüm halkımızı bekliyoruz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız