Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN VEFASI

Görüntülenme : 662

Görevinin ilk üç yılını doldurduğu şu günlerde, Çatalca’mıza efsane yatırımlar, kültür, sanat, sağlık ve spor gibi her alanda adeta altın çağını yaşatmanın haklı gururunu yaşayan Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde başarılı çalışmalarının yanı sıra vefasıyla konuşulmaya devan ediyor. Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner geçmiş dönem birlikte İstanbul ve Çatalca’mıza hizmet ettiği İBB Meclis Üyelerimize kahvaltı programı organize etti.

İçinde vefa olan organizasyon oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Başkanımız Mesut Üner’in günün anlam ve önemini arz eden konuşmasını yapmasının ardından söz alan geçmiş dönem İBB meclis üyelerimiz, ilçemize kazandırılan önemli hizmetler ve vefa dolu davet programından dolayı Başkanımız Mesut Üner’i tebrik etti. Sonrasında Başkanımız Mesut Üner, geçmiş dönem İBB meclis üyelerimize günün anısına hediyeler takdim edip, fotoğraflar çektirdiler.

Merkezinde vefa duygusu olan organizasyonun sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’İstanbul’umuza hizmet yolunda birlikte çalıştığım ve 2014-2019 yılları arasında emekleri olan İBB Meclis üyelerimizle birlikte kahvaltı programımızda buluştuk. İstanbul’umuza geçmiş dönemlerde verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerini asla unutmayacağız ve her zaman birlikte olmaya önemli fikirlerini değerlendirmeye devam edeceğiz.’’  dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız