Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN YILBAŞI AKŞAMI MESAİSİ

Görüntülenme : 663

Başkanımız Mesut Üner, ilçemize tarihi projeler kazandırıp altın çağını yaşattığı kadar, ilçe halkımızla kurduğu gönül köprüleriyle de 7’den 77’ye tüm Çatalca halkımızın gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner gün içinde tüm çalışma arkadaşlarımızı yerinde ziyaret edip yeni yıllarını kutladıktan sonra akşam saatlerinde de yine evinin yolunu unutup ilçemizdeki mesaisine devam etti.

 

Başkanımız Mesut Üner işte böylesine yoğun gün içindeki yoğun programlarının ardından, ilçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte Çatalca’mızda yılbaşı gecesi görevde olan emniyet, jandarma, itfaiye, sağlık çalışanlarımız ve hastanelerde şifa arayan ilçe halkımızı ziyaret etti. Ziyaretler sırasında yılbaşı gecesi ilçe halkımızın huzuru, güveni ve sağlığı için alın teri döken çalışan emektarların sevinci görülmeye değerdi.

 

 

Yılbaşı gecesi mesaisi sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Yeni yıla saatler kala, an itibariyle Çatalca'mızın sağlığı, güvenliği ve emniyeti için alın teri döken İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü, Jandarma Komutanlığımızı, İtfaiyemizi, Hastanemizi ve Hastanede şifa bekleyen halkımızı, Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte ziyaret ettik. Sonsuza kadar hayatın her anında halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni yılımız kutlu olsun.’’ dedi.

 

 

#BirlikteÇatalcayız