Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; KANATSIZ MELEKLERİMİZE MİNETTARIZ

Görüntülenme : 284

Görevinin ilk dört yılında Çatalca Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerini ilçemize kazandırmasıyla sadece Çatalca’mızda değil tüm bölgemizde adından başarıyla çok söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, özel gün ve haftalarla ilgili gerçekleştirdiği vefa dolu çalışmalarla da ilçe halkımızın takdirini kazanmaya devam ediyor.

Çatalca’mızda 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri yine vefa dolu bir ortamda gerçekleşti. Aslında 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri hazırlıklarımız Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla aylar öncesinden başladı. Etkinlikler kapsamında ilçemizdeki tüm sağlık çalışanlarımıza özel yemekli, müzik ve eğlenceli bir program hazırlanmıştı. Bu programımız, ülkemizin yaşadığı dünya tarihinin en büyük doğal afetlerinden biri depremden sonra iptal edildi. Başkanımız Mesut Üner’in 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri Çatalca İlçe Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaretle başladı. Sonrasında ise Başkanımız Mesut Üner ve beraberindeki heyet Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanemize geçti. Başkanımız Mesut Üner hastanemizdeki tüm çalışanlarımıza hastane yemekhanesinde yemek programı organize edip günün anısına pasta kesti. Tüm sağlık çalışanlarımızın ziyaret sırasında Başkanımız Mesut Üner’e gösterdiği samimi ilgi ve alaka görülmeye değerdi. Eş zamanlı olarak Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla harekete geçen Çatalca Belediyesi Kültür İşleri ekiplerimiz ilçemizdeki tüm sağlık çalışanlarını ziyaret edip, Başkanımız Mesut Üner’in gönderdiği hediyeleri ve kutlama tebriklerini ilettiler.

Çatalca’mızdaki 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerimiz sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Sağlık, bir insanın en kıymetli sahip olduğu değerdir. Sağlığımız için gece - gündüz demeden başta küresel pandemi süreci olmak üzere canını hiçe sayan çalışmalarınız asla unutulmayacak ve sizlere minnettarız. Ne güzel ifade etmiş Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK; "Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz." Canımızı ve sağlığımızı emanet ettiğimiz siz tüm sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında olmayı kendimizde bir görev olarak kabul ediyoruz. Bu vesileyle tüm kanatsız meleklerimiz olan değerli sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, ömürleri boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.’’ dedi.    

 

#BirlikteÇatalcayız