Çatalca Belediyesi
 BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER KAR EKİPLERİMİZİ TEYAKKUZA GEÇİRDİ

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER KAR EKİPLERİMİZİ TEYAKKUZA GEÇİRDİ

Görüntülenme : 903

Başkanımız Mesut Üner beklenen kar yağışından vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmemeleri için Kar Timlerimizi hazır hale getirerek gerekli tüm tedbirlerin alınmasını sağladı.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ilçemizin sabah saatlerinde başlayan, hafta sonu devam etmesi beklenen kar yağışı ve don olaylarının beraberinde getireceği olumsuzluklardan etkilenmesini en aza indirmek için gerekli önlemleri aldırarak, Kar Timlerimizi teyakkuza geçirdi.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerimiz, hazırlıklarını tamamlayarak kar yağışının artması veya aniden bastırmasına karşı 7/24 görev esasıyla grayderler, iş makinaları, kamyonlar ve tuzlama araçlarımızla, ilçemiz genelinde görev almaya hazır halde bekliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre İlimizde kar yağışının etkili olması beklenirken 14 Şubat Pazar günü sabah saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve yükseklerde kar şeklinde başlayacak olan yağışların Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri de aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor.

Özellikle gece, hava sıcaklığının sıfır derecenin altına düşmesiyle buzlanma olabileceği ihtimali üzerine karla mücadele çalışmalarının kesintisiz yürütüleceğini belirten Başkanımız Mesut Üner vatandaşlarımızın da bu konuda tedbirli olmalarını dile getirdi.

#BirlikteÇatalcayız