Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER KARACAKÖY MAHALLEMİZİ ZİYARET ETTİ

Görüntülenme : 943

Yaptığı saha çalışmalarını ve projelerini yerinde tüm detaylarıyla denetlemesiyle sadece Çatalca’mızda değil, bölgemizin takdirini ve alkışını alan Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki durağı Karacaköy Mahallemiz oldu.

 

Başkanımız Mesut Üner’in yerinde denetim çalışmalarına Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz ve Belediye Birim Müdürlerimiz katılım sağladı.

 

Karacaköy Mahallemizdeki yerinde denetimler sırasında, Mahalle halkımızın ve esnafımızın Başkanımız Mesut Üner’e gösterdikleri samimi ilgi ve alakaları dikkat çekti.

 

Mahallemizdeki yerinde denetimlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner: ‘’Karacaköy Mahallemiz ziyaretimize, Belediye Başkan Yardımcılarım, Meclis Üyelerim ve Birim Müdürlerimiz katılım sağladı. Mahalle ziyaretimizde ilk durağımız 1636 Parselde bulunan Belediye Hizmet Binasında Restorasyon çalışmalarımız oldu. Restore çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu restorasyon çalışmalarımız Tarihi Kentler Birliği, Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması Kapsamında ödül alması ayrıca güzel olmuştu. Pazar alanı çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Mahallemizdeki Camimizin tadilatını yaparken, etrafında peyzaj çalışmaları yapacağız. Spor kulübümüzün binasının mevcut durumu hepimizi çok üzdü. Hemen tadilat, bakım ve onarım çalışmalarına başlıyoruz. Aynı zamanda lokasyonda bulunan çay bahçesinde de tadilat yapılarak, üstünü kapatılacağız. Mahallemize yakışacak meydan çalışmalarına başlayacağımızı müjdelemek isteriz. Mahallemizde yol bakım ve onarım çalışmalarımız aralıksız devam edecek.  Her Mahalle ziyaretlerimizde olduğu gibi, mahallemizdeki vatandaşlarımızın ve esnafımızın gösterdikleri sıcak ilgi ve alaka için yürekten teşekkür ederiz. Sizlerin gösterdiğiniz bu sıcak ilgi ve alaka sorumluluğumuzu daha çok arttırıyor. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız