Çatalca Belediyesi

Başkanımız Mesut Üner ‘Kararlıyız. Çatalca’mız eğitimde İstanbul’da ilk sıralarda yer alacak’

Görüntülenme : 466

İlçemizde öğrencilerin başarılarının artması için çalışmalar yapan Başkanımız Mesut Üner bu konudan taviz vermeyeceğini, ‘Kararlıyız. Çatalca’mız eğitimde İstanbul’da ilk sıralarda yer alacak’ sözleriyle ifade etti.

 

Başkanımız Mesut Üner, Kazanım Değerlendirme Sınav Analizleri Toplantısı’na katılarak İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu’dan sonuçlar hakkında bilgi aldı. Okul ve şube müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda görüş ve öneriler eşliğinde ayrıntılı değerlendirilmelerde bulunuldu.

Her geçen gün eğitime verilen destek ve çalışmaların başarılı sonuçlarının alındığını görmenin mutluluk verici olduğunu belirten Başkanımız Mesut Üner, yaptığı konuşmada, “Kararlıyız. Çatalca’mız eğitimde İstanbul’da ilk sıralarda yer alacak. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimizin gayreti ile hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Bugün kazanım değerlendirme sonuçlarına baktığımızda ilçe olarak bir ivme kazandığımızı görüyoruz. Çocuklarımızı sınavlara hazırlamak için yaptığımız çalışmaların başarılı sonuçlarını almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kazanım Değerlendirme Sınav Analizleri Toplantısı’na katılarak öğrencilerimizin her sınavda daha başarılı sonuçlar aldığını görmek ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha bizlere gösterdi ”sözlerine yer verdi.

 

#BirlikteÇatalcayız

#ÇalışıncaOluyor