Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER: MİLLET BAHÇESİ PROJEMİZİN AÇILIŞINDA GERİ SAYIMA BAŞLADIK

Görüntülenme : 749

Geçtiğimiz yazı ilçemize kazandırdığı projelerin açılışları konserler ve kültür etkinlikleriyle tamamlayan Başkanımız Mesut ÜNER, ilçemize kazandırdığı en önemli vizyon projelerinden biri olan Millet Bahçesi Projemizin açılışında geri sayımın başladığını, Millet Bahçesi Proje Alanı denetimleri sırasında açıkladı.

Çatalca’mızda makamından çok sahada çalışmalarına devam eden ve proje şantiyelerini yerinde denetleyen tüm detayları bizzat ilgilenen aynı zamanda mesleği mimarlık olan Başkanımız Mesut ÜNER, Millet Bahçesi proje şantiyemizi ziyaret ederek yine tüm detaylarla bizzat ilgilendi.

Açılışı için geri sayımı başlayan Millet Bahçesi proje şantiye alanımız denetimleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER:‘’ÇATALCA’MIZDA HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. MİLLET BAHÇESİ PROJEMİZİN AÇILIŞINDA GERİ SAYIMA BAŞLADIK. Vizyon projelerimizden Millet Bahçemizin açılışında geri sayıma başladığımız içinde bulunduğumuz şu günlerde proje şantiye alanımızda yerinde denetimlerde bulunarak, çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Her yaştan Çatalca Halkımızın ilçe merkezinde rahat bir nefes alacağı, doğal yaşam tarzından ödün vermeden tematik bahçeler, kendi kendini temizleyen biyolojik gölet, belediyemiz işletmesinde hizmet verecek kafeteryalar ve kütüphaneler, tamamen ahşap 4-14 yaşında ki evlatlarımıza hitap eden oyuncaklar, yemyeşil ağaçlar kuş sesleri arasında bisiklet yolları, yorgunluklara ara veren dinlenme alanları, sesi ile huzur veren muhteşem görüntüsü ile göz kamaştıran kuru havuzu, 0 – 4 yaş grubuna hitap edecek çocuk oyun alanları ve esnafımız için satış birimleri ile Millet Bahçesi ve Sosyal Tesisimiz Çatalca’mıza çok yakışacak ve ilçemize değer katacak. HAYIRLI OLSUN.’’dedi.

#BirlikteÇatalcayız