Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER “MUHTARLARIMIZ EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZ VE YOL ARKADAŞLARIMIZDIR”

Görüntülenme : 347

Başkanımız Mesut Üner, 39 Mahalle Muhtarımız ve Aileleri için birlik, beraberlik ve kültür gezisi düzenledi. Üç gün süren programda Çatalca’da yapılan ve yapılacak çalışımalar ve projeler hakkında değerlendirilmelerde bulunuldu.

Başkanımız Mesut Üner vatandaşlarımızla belediye arasında köprü görevi yaptıklarını her fırsatta dile getirdiği ve demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olarak ifade ettiği Muhtarlarımız için üç gün süren bir gezi programı düzenledi.

Muhtarlarımızın aileleri ile birlikte katıldığı programda Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’mıza dair yepyeni projeler, bugüne kadar yapılmış çalışma ve hayata geçirilmiş projeler hakkında muhtarlarımız ile istişarelerde bulundu.

Çatalca’mızın geniş coğrafyasında en ücra köşelerine kadar hizmet götürmek için muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalıştıklarını vurgulayan Başkanımız Mesut Üner, birlik, beraberlik ve kültürel gezi hakkında, “Çatalca’mıza hizmet yolunda gönül birliği yaptığımız, koordineli hareket ederek ilçemizin en ücra noktasına kadar kalıcı hizmetler götürdüğümüz, mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız olan Değerli Muhtarlarımız ve Aileleri için birlik, beraberlik ve kültür gezisi düzenleyerek bir arada olduk.  3 gün süren programımızda Çatalca’mız için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Kıymetli Muhtarlarımıza bugüne kadar ilçemiz için yapmış oldukları çalışmalardan, destek, katkı ve gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Muhtarlarımız ve aileleri Başkanımız Mesut Üner’e geziden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundular.

#BirlikteÇatalcayız