Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner Öğrencilerimizin Hayallerinin Gerçekleşmesini Sağladı

Başkanımız Mesut Üner Öğrencilerimizin Hayallerinin Gerçekleşmesini Sağladı

Görüntülenme : 878

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in ilçemizde bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Sürekli Eğitim Merkezi’ndeki kurslara katılan 34 öğrencimiz, hayal ettikleri üniversitede istedikleri bölümleri kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

 “Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir” diyen ve ilçemizde eğitime desteği ilk öncelikleri arasına koyan Başkanımız Mesut Üner öğrencilerimizin hayallerinin gerçekleşmesini sağladı.

Başkanımız Mesut Üner’in gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, özel kurslara gitme imkânı olmayan öğrencilerimize üniversiteye hazırlık kursu vermek ve ailelerimize destek olmak için açtığı Sürekli Eğitim Merkezimizde eğitim alan öğrencilerimiz köklü üniversitelere yerleşme hakkı kazanarak, meslek sahibi olabilme adına hayatlarındaki ilk adımlarını attı. Öğrencilerimiz tıp, hukuk, eczacılık, inşaat, makine, kimya, bilgisayar, elektrik, elektronik gibi mühendisliğin pek çok farklı dalı olmak üzere hayallerindeki bölümlere yerleşti.

Öğrencilerimizi yürekten kutluyorum

Öğrencilerimizin başarısından büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu belirten Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, “Biz, tüm Çatalca büyük bir aileyiz. Çocuklarımıza, gençlerimize, onların eğitimine ve özveriyle çocuklarına en güzel yarınları kurma gayretinde olan ailelerimize destek olmak için durmadan çalışıyoruz.

Çocuklarımızın geleceği için her türlü imkânımızı seferber ediyoruz. Sürekli Eğitim Merkezimizi öğrencilerimizi hayal ettikleri üniversiteyi kazanabilmeleri için, ailelerimize ve ilçemizde eğitime destek olabilmek için açtık. Her aşamasını yakından takip ettiğimiz kurslarımızda öğrencilerimiz, uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başarılı bir şekilde tamamladı. Öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ile tam bir uyum içinde gerçekleştirdiğimiz bu yolculukta azimle, kararlılıkla yapılan çalışma sonucunda büyük bir başarı elde edildi.

İlçemizde ve Sürekli Eğitim Merkezimizde eğitim alarak üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerimizi gösterdikleri başarılarından dolayı yürekten kutluyorum.

Sürekli Eğitim Merkezimizde görev alan tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve bizlere destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm öğrencilerimize eğitim öğretim hayatları boyunca başarılar diliyorum. Çatalca Belediyesi olarak her zaman gençlerimize değer veren bir anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri ile öğrencilerimize başarılarının devamını diledi.

#BirlikteÇatalcayız