Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner Okulları Sınava Hazır Hale Getirdi

Başkanımız Mesut Üner Okulları Sınava Hazır Hale Getirdi

Görüntülenme : 1708

Eğitime ve öğrencilere verdiği önem ve değeri her zaman belirten ve desteklerini esirgemeyen Başkanımız Mesut Üner, öğrenci ve öğretmenlerimizin yine yanında olarak, daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sınava girmeleri için ekiplerimizi seferber etti.

Orta öğretim 8'inci sınıf öğrencilerimizin 20 Haziran'da gireceği Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde okullarımızın temizliğini yaptıran Başkanımız Mesut Üner, okulların sınava hazır hale gelmesini sağladı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz; Akalan Atatürk Ortaokulu, Kabakça Ortaokulu, İhsaniye Ortaokulu, Binkılıç Ortaokulu, Binkılıç İ.H.Ortaokulu, Hallaçlı Ortaokulu, Gökçeali Ortaokulu, Subaşı Ortaokulu, Özel Çevre Bilim Ortaokulu, Kestanelik Ortaokulu, Kestanelik İ.H.Ortokulu, Çanakça Ortaokulu, Çiftlikköy Ortaokulu, Ormanlı Ortaokulu, Karacaköy Ortaokulu, Yalıköy Ortaokulu, Muratbey Esin Ovacık Ortaokulu, Çakıl Ortaokulu, Ovayenice Örfi Çetinkaya Ortaokulu, Nakkaş Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker Ortaokulu, Çatalca Anadolu Erkek A.İ.H. Lisesi ve Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulunun sınıflarını, masa ve sıralarını, koridorlar ve ortak kullanım alanlarını titizlikle temizleyerek dezenfekte etti.

 

#BirlikteÇatalcayız

#BirlikteBaşaracağız