Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner ‘Salgın Yarınlarımıza Engel Değil’

Başkanımız Mesut Üner ‘Salgın Yarınlarımıza Engel Değil’

Görüntülenme : 675

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ilçemizde yapımına başladığı projeleri yerinde inceledi.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Çatalca’mız için göreve geldiği ilk günden itibaren dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda birçok projeyi hayata geçiren Başkanımız Mesut Üner bu çalışmaların hızlı bir şekilde hayata geçmesi içinde gece gündüz demeden çalışmaları yerinde denetliyor.

Her şey Çatalca için

Salgın ile mücadelede ilçemizde olağanüstü tedbirler alarak oluşturduğu dezenfekte ekipleri ile hastane ve acil servisi, tüm kamu kurum ve kuruluşlarını, mahallelerimizi sürekli dezenfekte ettiren Başkanımız Mesut Üner, “Bu salgını hep beraber yenecek ve yapımını hızla tamamlayarak sizlerin hizmetine sunacağımız tüm projelerimizde sağlık, huzur ve mutlulukla bir araya geleceğiz” sözleri ile bu zorlu salgın sürecinin sonunda, tamamlanan ve yapımına başlanacak yeni projelerle çok daha yaşanabilir bir ilçeye kavuşacağımızı ve tüm çalışmalarımızın vatandaşlarımız ve ilçemizin yarınları için olduğunu ifade etti.

‘Salgın Yarınlarımıza Engel Değil’ diyen Başkanımız Mesut Üner, Kabakça Mahallemizde yapımı süren Düğün Salonu, Spor Tesisi, Kurban Kesim Alanı çalışmaları ile hızlı bir şekilde yapımı devam eden Kapalı Olimpik Yüzme Havuzumuz ve ilçemiz için bu güne kadar yapılmış en büyük projelerden biri olan Millet Bahçesi çalışmalarımızı yerinde inceledi.

#BirlikteÇatalcayız

#BirlikteBaşaracağız