Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER SEVİMLİ DOSTLARIMIZIN CAN YOLDAŞLARINI UNUTMADI

Görüntülenme : 704

Dünya Veteriner Hekimleri Birliği tarafından 2000 yılından bu yana her yıl Nisan ayının son Cumartesi günü kutlanan ‘’Dünya Veteriner Hekimler Günü’’ Başkanımız Mesut Üner tarafından unutulmadı.

 Kutlama Programının İlk Durağı İlçe Tarım Müdürlüğü oldu…

Başkanımız Mesut Üner’in Veteriner Hekimleri kutlama programı İlçe Tarım Müdürü Kadir Güngör’ün de hazır bulunduğu İlçe Tarım Müdürlüğü makamı oldu. Kutlama programında İlçe Tarım Müdürlüğü’nde görevli Veteriner Hekimlerde yer aldı. Programın sonunda günün anısına Başkanımız Mesut Üner Veteriner Hekimlere hediyelerini bizzat takdim etti.

Çatalca Belediyesi Veteriner Hekimleri Ziyaret Programında Dahil oldu…

İlçe Tarım Müdürlüğü’nde ki kutlama programının ardından Çatalca Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü yeni hizmet binasında Belediyemiz bünyesinde ki Veteriner Hekimlerimiz ile bir araya gelindi ve günün anısına Başkanımız Mesut Üner tarafından hediyeleri takdim edildi.

İlçede Kliniklerinde Görevini İcra Eden Veteriner Hekimlerde ziyaret edildi…

İlçe Tarım Müdürlüğü ve Belediye Sağlık Müdürlüğünde görev alan Veteriner Hekimler ziyaret edildikten sonra, Çatalca’da şahsi kliniklerinde görevlerini icra eden Veteriner Hekimler yerlerinde ziyaret edilerek günleri kutlandı ve günü anısına hediyeleri takdim edildi.

Çatalca’da Görevinin Yaşayan Efsanesi Unutulmadı…

Kutlama programlarının son bölümünde ise ilçe halkının çok sevdiği ve görevinin duayen ismi Veteriner Hekim Ali Ayvallı ile Başkanımız Mesut Üner bir araya geldi. Buluşma sırasında duygusal anlar yaşandı. Duayen ve sevilen isim Veteriner Hekim Ali Ayvallı böyle bir günde Başkanımız Mesut Üner’in kendisini unutmamasından duyduğu sevinci ve memnuniyeti duygusal sözler ile ifade etti. Ayvallı’nın açıklamalarının ardından söz alan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Görevini çok zorlu şartlarda icra eden  sevimli dostlarımızın canını ve sağlığını emanet ettiğimiz Veteriner Hekimlerimizi ziyaret ederek Dünya Veteriner Hekimler Günlerini kutladık. Bu kutlama programında ilçemizde sevilen görevinin yaşayan efsane ve duayen ismi Ali Ayvallı hocamızı unutmamız mümkün olamazdı. Bu vesile ile bugün ki ziyaret programlarımızda bizleri sıcak ilgi ve alaka ile karşılayan ilçemizde ki Veteriner Hekimlere ve duayen Hocam Veteriner Hekim Ali Ayvallı’ya bizlere kendisi ile bir araya gelme imkanı sağladığı için çok teşekkür ederim. Pandemi şartları bittiğinde değerli Veteriner Hekimleri Hocalarımızda daha iyi programlarda bir araya geleceğiz.’’ dedi.