Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ

Görüntülenme : 463

Başarıya giden yolun önce inanmaktan, azim ve sabırla çalışmaktan geçtiğini her fırsatta dile getiren Başkanımız Mesut Üner, ilçemizi sporun merkezi yapma noktasındaki kararlılığını sürdürüyor.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturarak çağımızın tehlikeleri kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için mücadele eden, gelişimlerine katkı sunan Başkanımız Mesut Üner’in kararlı çalışmaları İlçemizi sporda da ön sıralara çıkardı.

Öncelikli olarak Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nü kuran Başkanımız Mesut Üner yoğun bir şekilde spor kursları, spor adaları, spor salonları, yüzme havuzu gibi birçok alanda spor alt yapı çalışmalarını gerçekleştirerek bu yolda tüm engelleri ortadan kaldırdı.

Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzde Başkan Yardımcımız Cengiz Uçar, Çatalca Belediyespor Kulübü Başkanımız Lokman Naroğlu, Belediyemiz Gençlik ve Spor Müdürü Selçuk Babaoğlu ve antrenörlerimizle bir araya gelen Başkanımız Mesut Üner, dönem değerlendirmesi yaptı. Toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında antrenörlerimizden detaylı bilgi alan Başkanımız Mesut Üner, yılsonuna kadar yapılacak çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Kısa sürede aldığımız yol gurur verici

Başkanımız Mesut Üner ilçemizde sporun gelişmesi anlamında beraber çalıştıkları ve yol arkadaşlarım dediği antrenörlere yaptığı konuşma ile teşekkür etti.

Başkanımız sözlerinde, “ Sporla özdeşleşen bir Çatalca için hepimiz birlikte mücadele veriyoruz. Hizmetleriniz, emekleriniz bizler için çok kıymetli. Aynı amaç doğrultusunda sizlerle yola çıktık ve gerçekten kısa bir sürede büyük bir aile olduk. Çatalca’mızda 15 branşta, ilçe merkezimizde 12, mahallelerimizde 20 noktada spor eğitimi veriyoruz. Öğrenci sayımız 4500’lere ulaştı ve her geçen gün artmaya devam ediyor. Kısa bir sürede aldığımız yol ve sporda kazandığımız başarılar gerçekten gurur verici. Sporu çocuklarımızın, gençlerimizin hayatlarının bir parçası yapma hedefimizde sizlerin çok önemli katkıları var. Gurur duyuyoruz. Sporun her branşında ilçemiz başarı grafiğini hızla yukarı doğru yükseltiyor. Spora gönül veren çocuklarımıza, onları teşvik eden ailelerimize ve başarılarımızın gizli kahramanları Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ve bünyesindeki tüm siz antrenörlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

#BirlikteÇatalcayız

#ÇalışıncaOluyor