Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner “Sünnet Olan Çocuklarımıza Hayırlı ve Sağlıklı Bir Ömür Diliyorum”

Başkanımız Mesut Üner “Sünnet Olan Çocuklarımıza Hayırlı ve Sağlıklı Bir Ömür Diliyorum”

Görüntülenme : 1376

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Ormanlı Spor Kulübü ve Çatalca Balkan ve Roman Kültür Sanat Dayanışma Derneği’nin düzenlediği Sünnet Şölenlerinden desteğini esirgemedi. Sünnet olan çocuklarımıza hayırlı ve sağlıklı bir ömür dileyen Başkanımız Mesut Üner ailelerine çocuklarının nice mürüvvetini görmenin nasip olmasını diledi.

Dernek ve Spor Kulüplerimizin daima yanında olan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Ormanlı Spor Kulübü ve Çatalca Balkan ve Roman Kültür Sanat Dayanışma Derneği’nin düzenlediği sünnet şölenlerinde de desteklerini esirgemedi.

Ormanlı Mahallemizde, Ormanlı Spor Kulübümüz tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Sünnet Şölenine katılan Başkanımız Mesut Üner, “Sünnet şölenimize katılan, sevincimize ortak olan değerli ailelerimize, mahalle sakinlerimize, desteklerini esirgemeyen bölgemizin değerli firmalarına, Çatalca Kulüpler Birliğimize, Ormanlı Spor Kulübümüze ve Kültür İşleri Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Bir evde,  ilçede, şehirde çocuklar mutluysa emin olun ki o ev, ilçe, o şehir de mutlu olur. Bizlerde ilçemizde en başta çocuklarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza, çocuklarımıza hizmetin en iyisini getirmek için çabalıyor, gece gündüz çalışıyoruz. Allah sünnet olan her yavrumuza hayırlı ve sağlıklı ömürler, ailelerimize çocuklarının nice mürüvvetini görmeyi nasip etsin” ifadelerine yer verdi.

Ormanlı Spor Kulübü Başkanı Kerem Beceren’in başta Belediye Başkanımız Mesut Üner olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiği Sünnet şöleninde çocuklar palyaçolar eşliğinde eğlenirken, ünlü şarkıcı Çılgın Sedat’ın konseri müzik dolu unutulmaz anlar yaşattı.

Çatalca Balkan ve Roman Kültür Sanat Dayanışma Derneği’nden Muhteşem Sünnet Şöleni

Çatalca Balkan ve Roman Kültür Sanat Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Sünnet Şöleni’nde ise sünnet ettirilen 52 çocuğumuza muhteşem bir sünnet düğünü düzenlendi. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in il dışında olması nedeniyle katılamadığı törene Çatalca Belediyesi Başkan Vekili Süheyla Topçu ve Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş başta olmak üzere ilçe protokolü ve sünnet olan çocuklarımızın aileleri katıldı.

Çatalca Balkan ve Roman Kültür Sanat Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Tok yaptığı konuşmada her zaman yanlarında olan ve Sünnet Şöleninin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini sundu.

Dernek yönetiminin Başkanımız Mesut Üner'e hazırladığı teşekkür plaketini alan Başkan Yardımcımız Hüseyin Aydın, Başkanımız Mesut Üner'in sevgilerini ve hayırlı, uğurlu olsun dileklerini iletti.

Başkanımız Mesut Üner ve Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş'in kendileri için hazırladığı armağanlarla mutlu olan çocuklar programda doyasıya eğlendi. Sünnet Şöleni Çatalcalı müzisyenlerimizin ve ünlü sanatçı Rumeli Ekrem’in muhteşem şarkıları eşliğinde son buldu.

#BirlikteÇatalcayız