Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER VARSA ÇÖZÜM VAR

Görüntülenme : 632

Çatalca’mıza kazandırdığı tarihi projelerle adeta altın çağını yaşatan Başkanımız Mesut Üner, makamından çok sahada halkın arasında olmasının verdiği avantajla, Çatalca’mızda gerçekleştirdiği saha ziyaretleri sırasında bizzat yerinde tespitler sonucu ilçede seracılarımızın yaşadığı sorunlara şahit olmuştu.

Şahit olduğu soruna üzülmekle ve şahit olmakla kalmayan Başkanımız Mesut Üner, konun çözümü için hemen çalışmalara ivedilikle başlayıp,  yine ilçemizde taraflı-tarafsız tüm halkımızın gönlünde taht kurdu. İlçemizdeki seracılarımızın İBB ile yaşadıkları sorunlara çözüm olarak, Çatalca’mızda İstanbul’un tüm AK Parti’li Belediye Başkan Yardımcılarımızı ve ilgili müdürlükleri misafir etti. Oldukça verimli geçen toplantılar sonucu Çatalca’mızda ki seracılarımızın yetiştirdikleri süs bitkileri tüm İstanbul’u süsleyecek kararı çıkmasıyla birlikte ilçemizdeki seracılarımız oldukça mutlu oldu ve Başkanımız Mesut Üner’e duyarlı davranışıyla çözüm odaklı çalışması için teşekkür ettiler.

Gerçekleşen çözüm odaklı ve verimli toplantının ardından açıklamalarda bulunan Başkanımızın Mesut Üner; ‘’Çatalca’mızın tüm kronik sorunlarını çözmekte kararlıyız. İlçemizde geçimini seralarında yetiştirdikleri süs bitkilerinden sağlayan vatandaşlarımızın İBB ile yaşadıkları sorunları hepimizi üzmüştü. Üzülmekle de kalmadık konunun çözümü için Çatalca’mızda tüm İstanbul’un AK Parti’li Belediye Başkan Yardımcılarını ve ilgili müdürlüklerini misafir ettik. Bu yıl baharın gelmesiyle birlikte İstanbul’umuzun ilçelerini Çatalca’mızın çiçekleri süsleyecek. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız