Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; ZORLUKLARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Görüntülenme : 694

Başkanımız Mesut Üner uzun süren tam kapanma süreci biter bitmez, Mayıs Meclisi birleşimi hemen sonrası ilçe esnafımız ve halkımızla buluştu.

Ziyaretler sırasında gerek esnaflarımızın, gerekse halkımızın Başkanımız Mesut Üner’e gösterdiği ilgi, alaka ve sevgi dikkatlerden kaçmadı.

Esnaf ve halk buluşması sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki andır. Zorlu pandemi sürecinde artık yavaş yavaş şafak sökmeye başladı. Çok şükür uzun süren bir tam kapanma sürecinden sonra haftanın ilk gününde #Çatalca’mızdaki esnaflarımızı ziyaret ederek kolaylıklar ve bol bereketli günler diledim. Esnaflarımızı ziyaret ettiğim sırada halkımızla da bir araya gelerek özlem giderdik. Gerek halkımın, gerekse esnaflarımızın gözlerinden okunan umut ışığı, hepimizin ruhunda bulunan dayanışma kültürü, birlik ve beraberlikle aşamayacağız günler yok. Biliyor ve inanıyorum ki Çatalca’mızda birlikte nice güzel ve güneşli günler göreceğiz. Ve her vakit ifade ettiğimiz gibi  #BirlikteÇatalcayız ‘’ dedi.