Çatalca Belediyesi

BENZEMEZ KİMSE O’NA

Görüntülenme : 295

Özel gün ve haftalarda gerçekleştirdiği etkinliklerle sadece Çatalca’mızda değil, tüm bölgemizin takdirini kazan Başkanımız Mesut Üner, yoğun geçen 10 Kasım etkinlikleri sonrası akşam saatlerinde yine muhteşem bir etkinlik programıyla gönüllerde taht kurdu.

Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde Atamızın sevdiği şarkıların seslendirildiği ‘’Benzemez Kimse O’na’’ adlı konserimiz programı salondaki konuklarımızı adeta büyüledi. Türk Sanat Müzik dünyasının sevilen ve tecrübeli isimleri Cengizhan Sönmez ve Gülşah Sönmez çiftinin performansları muhteşemdi. Konserimizin hemen öncesi Çatalca Belediyesi tiyatro kursu öğrencilerimizin gösterisi ayakta alkışlandı.

Unutulmaz etkinlik programımız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mızda Atamızın sevdiği şarkıları sizlerle seslendirmek bize unutulmaz anlar yaşattı. Atamıza sonsuz bağımız ve sevgimiz daim olacaktır. 29 Ekim’den ta ki bugüne kadar olan etkinliklerimizle Atamıza ve onun kurduğu Cumhuriyete olan sonsuz bağımızı bir kez daha tüm Türkiye’ye gösterdik. Atamıza ve kurduğu Cumhuriyete olan sonsuz bağımızı, ilçemiz için gece-gündüz çalışıp, göstermeye devam edeceğiz. Ruhun şad olsun Atam. Sonsuza kadar izindeyiz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız