Çatalca Belediyesi

BİRLİK, BERABERLİK ve BAŞARININ ADI ÇATALCAMIZ

Görüntülenme : 405

Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte adeta baş döndüren bir tempoyla hayata geçen mega projelerimizin açılışları veya temel atma törenleri, kültür-sanat etkinlerimiz ve spor faaliyetlerimizle Çatalcamız adından söz ettirmeye durmaksızın devam ediyor. Bu anlamda çok yorucu bir temponun yaz sezonu bitiminde Başkanımız Mesut Üner Çatalca Belediyesi çalışma arkadaşlarımıza muhteşem müzik ve eğlence dolu akşam yemeği organize etti.

Başkanımız Mesut Üner başarıya giden yolda en önemli yol arkadaşı olarak gördüğü Çatalca Belediyesi çalışanlarımıza organize ettiği yemek programı, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde ilçe halkının hizmetine sunduğu Çatalca Belediyesi Muratbey Sosyal Tesislerimizde gerçekleşti. Gece oldukça neşeli ve eğlenceli geçti. Çatalca Belediyesi çalışanlarımız sosyal tesislerimizin kapısında karşılandı. Gecede personelimizin yerlerini almasıyla birlikte çalışanlarımıza yemek servisi gerçekleşti. Hep birlikte yemek yendikten sonra Birim Müdürlerimiz, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Başkanımız Mesut Üner günün anısına konuşmalarını gerçekleştirdi. Başkanımız Mesut Üner’in birlik ve beraberlik sonucu gelen başarı temalı konuşması ve dört buçuk yılda Çatalcamıza kazandırılan hizmetlerin gösterimi büyük alkış alıp, geceye katılan personelimize gurur dolu duygusal anlar yaşattı. Yemek sonrası yapılan konuşmaların ardından gecede müzik ve eğlence programımız başladı. Başkanımız Mesut Üner’in, Başkan Yardımcılarımızın, Belediye Meclis Üyelerimizin, Müdürlerimizin ve Çatalca Belediyesi çalışanlarımızın bir aile ortamı sıcaklığında bir arada eğlenmesi, adeta işte başarının sırrı samimiyetle yoğrulan bu birlik ve beraberlik manzarası dedirtti.

Muhteşem geçen gecenin sonunda açıklamalarda bulanan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Çatalcamız her alanda büyüyen ve gelişen tempoyla bölgemizin parlayan yıldızı oldu. Başarıyı her zaman bir ekip işi yansıması olarak gördüm. Bu akşamda Çatalcamıza adeta altın çağını yaşatan çalışma arkadaşlarımla unutulmaz bir akşam yaşadık. Gecede gördüğüm birlik, beraberlik ve dayanışma ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Çalışma arkadaşlarımla daha nice projeleri Çatalcamıza kazandıracağız. Tüm ekip arkadaşlarıma tekrar yürekten teşekkür ediyor, Çatalcamıza hizmet yolunda çalışmalarında başarılar dilerim.’’ dedi.

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız