Çatalca Belediyesi

BİRLİKTE BAŞARDIK… BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Görüntülenme : 485

Başkanımız Mesut Üner,  birbiri ardına başlattığı vizyon projeleri yakından takibi ve yoğun çalışma programına rağmen her fırsatta vatandaşlarımız ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Sahada ve vatandaşlarla iç içe olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Benim belediye başkanlığı anlayışım bu” sözleri ile makamı en az kullanan belediye başkanlarından biri olmayı sürdüren Başkanımız Mesut Üner, ilçeyi karış karış gezerek hem çalışmaları yerinde imceliyor, hem yerinde tespitlerde bulunuyor hem de vatandaşlarımız ve esnaflarımızla görüşüyor.

İlçe merkezimizde esnaflarımızı dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkanımız Mesut Üner, karşılaştığı vatandaşlarımızla sohbet ederek, talep ve önerilerini dinledi.

Samimi, içten ve çözüm odaklı Başkan

Esnaf ve vatandaşlarımızın yapılan çalışmaları beğeni ve takdirle karşılamasından, yakın ilgi ve alakasından mutluluk duyduğunu belirten Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızın her birinden duyduğu ‘kardeşim, abim ve oğlum’ ve “Bizim Başkanımız” gibi sıcak hitapların gurur verdiğini söyledi.

Samimi, içten, çözüm odaklı bir ve birlikteliğin sonucu olarak hep birlikte Çatalca’da büyük bir aile olmayı başardıklarını ifade eden Başkanımız Mesut Üner, bunun doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesi olduğunu işaret etti.

Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’mıza bu nedenle teşekkür ettiğini belirttiği konuşmasında, “Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geliyor, çalışmalarımız hakkında bilgiler veriyor, önerilerini dinliyor, taleplerine çözüm üretmek için çalışıyoruz. İlgi, alaka ve takdirlerini görmenin,  hep birlikte büyük bir aile olmayı başardığımızı hissetmenin değeri ve bizlere kattığı güç anlatılmaz. Tüm Çatalca’mıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” sözlerine yer verdi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız