Çatalca Belediyesi
 BU GÜNLER ELBETTE GEÇECEK…

BU GÜNLER ELBETTE GEÇECEK…

Görüntülenme : 1221

Koronavirüs salgını ile mücadelede ilçede olağanüstü tedbir çalışmaları uygulayan Başkanımız Mesut Üner, “Bu günler elbette geçecek. Çatalca’mızda yine birlik beraberlik içinde sağlık dolu günlerde hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner gece gündüz demeden vatandaşların sağlığı, rahatı, huzuru için çalışıyor. Salgına karşı ilk günden itibaren bütün ekipleri seferber ederek çalışan, ilçenin tüm mahallelerinde, cadde, sokak, kamu kurum ve kuruluşlarında, hastane ve sağlık merkezlerinde, dezenfekte çalışmalarını hem gündüz hem gece olmak üzere titizlikle aralıksız sürdüren Başkanımız Mesut Üner, bir yandan da ilçede yapılacak çalışmaları planlayarak, yerinde incelemelerde bulunuyor.

Büyüklerimiz en kıymetlilerimizdir

Ekibi ile birlikte Kaleiçi Mahallemizde inceleme ve denetlemelerde bulunan Başkanımız Mesut Üner, sosyal mesafeyi koruyarak mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini dinledi.

Mahalle ziyaretinde yaşlılarla da sohbet eden Başkanımız Mesut Üner, “Geçmişe tanıklıklarıyla geleceğimizi aydınlatan büyüklerimiz bizlerin en kıymetlileridir” sözleriyle yaşlılarımızın hatırlarını ve bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

İçinde bulunduğumuz günlerin alınan tedbirlerle bir an önce geçmesi dileklerini dile getiren Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, en önemli şeyin vatandaşlarımızın sağlığı olduğunu söyledi ve önleyici kurallara uyarak bu günleri el birliği ile geçireceğimize vurgu yaptı.

#BirlikteÇatalcayız

#BirlikteBaşaracağız