Çatalca Belediyesi

ÇANAKÇA VE KARACAKÖY FUTBOL TURNUVALARI SONA ERDİ

Görüntülenme : 554

İlk müsabakaların açılış vuruşları Başkanımız Mesut Üner tarafından yapılan Çanakça ve Karacaköy Spor Kulüplerimizin düzenledikleri Futbol Turnuvaları sona erdi.

Çanakça Spor Kulübümüz tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Naim Karataban Geleneksel Futbol Turnuvası ve Karacaköy Spor Kulübümüz tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Kulüp Kaptanı Yücel Çalış anısına düzenlenen futbol turnuvaları final maçlarında şampiyonların belirlenmesi ile son buldu.

Şampiyonlar nefes kesen maçlar sonunda belli oldu

Turnuvaların açılış törenlerine katılarak tüm sporculara ve takımlara başarı dileklerini ileten Başkanımız Mesut Üner’i temsilen final maçlarına, Başkan Yardımcımız Hüseyin Aydın , AK Parti Meclis Üyemiz Necati Doğru ile AK Parti Meclis Üyemiz ve Belediye Spor Kulübü Başkanımız Lokman Naroğlu katıldı.

Çanakça Naim Karataban Geleneksel Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Işık İletişim ile final oynayan Başakköy olurken, Yücel Çalış anısına düzenlenen Karacaköy Futbol Turnuvasının şampiyonu Tepebaşı Spor ile Özgür Emlak arasında geçen heyecanlı final maçı ile belirlendi. Kadir Boztepe’nin attığı gol ile Tepebaşı Spor Kulübü Turnuvanın şampiyonu olurken Emre Deniz turnuvada attığı 5 golle gol krallığını elde etti.

 Başkanımız Mesut Üner, turnuvalara katılan tüm takımlara teşekkür ederek başarılarının devamını dilerken, Şampiyon olan futbol takımlarımızı gönülden tebrik etti.

 

#BirlikteÇatalcayız