Çatalca Belediyesi
 Çatalca Belediye Meclisimizin Ocak Ayı 2. Birleşimi Gerçekleşti

Çatalca Belediye Meclisimizin Ocak Ayı 2. Birleşimi Gerçekleşti

Görüntülenme : 1130

Çatalca Belediye Meclisimizin 2020 Yılı Ocak Ayı Toplantısının 2. Birleşimi, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında 10/01/2020 Cuma günü Saat:10.30'da Belediyemiz Meclis Salonunda yapıldı.


Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başlattığı mecliste gündem dışı söz alan parti grup sözcüleri tarafından Barış Pınarı Harekatı’nın bulunduğu bölgede Şehit olan kahraman Mehmetçiklerimiz anılırken, Ocak ayı içerisinde yer alan özel gün ve haftalarla ilgili kutlama mesajları verildi. 
Meclis Toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti. 


İlk gündem maddesi olan “2020 yılında uygulanacak ücret tarifelerinde sehven yazılmayan ücret ve gelirlerin ilave edilerek yeniden düzenlenmesi” ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 


2. gündem maddesi olan “Belediyemiz mülkiyetinde bulunan fiiliyatta mezarlık olarak kullanılan ve ekli listede bulunan parsellerin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına devir edilmesi” ile ilgili İmar Komisyon raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. 


3. gündem maddesi olan“ 1/1000 Ölçekli Kestanelik Mahallesi Uygulama İmar Planına yapılan itiraz” ile ilgili İmar Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 


4. gündem maddesi olan “İlçemiz Kestanelik Mahallesi 679 parselin bulunduğu sokağa isim verilmesi” ile ilgili İmar Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.


Çatalca Belediye Meclisimizin Ocak Ayı 2. Birleşimi, 3 Şubat 2020 Pazartesi günü 10.30’da toplanmak üzere sona erdi. 


#BirlikteÇatalcayız