Çatalca Belediyesi

Çatalca Belediyemiz ‘’Mart 2023’’ Meclis Toplantımızın Birinci Birleşimini Gerçekleştirdi

Görüntülenme : 1034

Çatalca Belediye Meclisimiz Mart Ayı 2023 Yılı Toplantısının 1. Birleşimi 6 Mart 2023 Pazartesi günü saat 11.00’da Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında Çatalca Belediyesi Meclis Salonunuzda gerçekleştirdi.

Başkanımız Mesut Üner’in meclis toplantımızı başlatmasının ardından, meclis grup başkanlarımız özel gün ve haftalarla ilgili konuşmalarını yaptı.

Meclis Grup Başkanlarımızın özel gün ve haftalarla ilgili konuşmaları sonrası Başkanımız Mesut Üner gündem maddelerinin görüşülmesini başlattı.

 

GÜNDEM :

 

1- Boş kadro derece değişikliği ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün teklifi.

2- Ferhatpaşa Mahallesi 242 ada 1 parselde Millet Bahçesi içerisinde yaptırılan camii ve müştemilatının Diyanet İşleri Başkanlığı adına İlçe Müftülüğü'ne tahsisi ile ilgili Emlak  ve İstimlak Müdürlüğünün teklifi.

3- Belediyemiz ile Gaziantep İli İslahiye Belediye Başkanlığı arasında "Kardeş Şehir" ilişkisi kurulması ile ilgili  Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi.

4- İç borçlanma ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifi.

 

Gündem maddelerimizin tamamı oy birliğiyle meclisimizden geçti.

Meclis gündemlerimizin görüşülmesinin sonrası, bir sonraki meclis toplantımızın 3 Nisan 2023 Pazartesi saat 11.00’da gerçekleşeceği Başkanımız Mesut Üner tarafından açıklanıp, Çatalca Belediyesi Mart 2023 Birinci Birleşimi Meclis Toplantımız son buldu.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız