Çatalca Belediyesi
 Çatalca Belediyesi 2020 Yılı Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Çatalca Belediyesi 2020 Yılı Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Çatalca Belediye Meclisimizin 2020 Yılı Kasım Ayı Toplantısının 1. Birleşimi Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında gerçekleştirildi.

Pandemi süreci nedeniyle ekiplerimiz tarafından sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen meclis salonuna katılımcılar ateş ölçümleri yapılarak alınırken, maske dağıtımları da yapıldı.

Başkanımız Mesut Üner, meclisin açılış konuşmasında Kasım ayı meclisimizin ilçemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunurken; İzmir’de yaşanan deprem felaketi nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diledi. 

Gündem dışı söz alan Meclis Üyelerimiz tarafından İzmir’de yaşanan deprem sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dilenirken, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar temenni edildi. Meclis Üyelerimiz tarafından Kasım ayı içerisinde bulunan özel gün ve haftalar ile ilgili kutlama mesajlarında bulunuldu. Meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.
 
Gündemin 1. maddesi “Boş Kadro Değişikliği” ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

2. gündem maddesi “Mülkiyeti Maliye Hazinesine kayıtlı İlçemiz Karacaköy Mahallesi 143 ada 2 parsel sayılı taşınmazın Belediyemizce kullanımında olan 9.847,98 m² lik kısmının alımı ve satımı” ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

3. gündem maddesi “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Çöp Toplama Aracı için Şartlı Nakdi Yardımı” ile ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi. 

4. gündem maddesi “Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 adet Çöp Kamyonu alımı” ile ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi. 

5. gündem maddesi “1/1000 ölçekli İlçemiz Kabakça Mahallesi Uygulama İmar Planı” ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile İmar Komisyonu’na havale edildi. 

Çatalca Belediye Meclisi’mizin 2020 yılı Kasım Ayı Toplantısının 1. Birleşimi 3 Kasım Salı günü saat 13.00’de toplanmak üzere sona erdi.

 #BirlikteÇatalcayız