Çatalca Belediyesi
 Çatalca Belediyesi 2020 Yılı Şubat Ayı Meclisi 2. Birleşimi Yapıldı

Çatalca Belediyesi 2020 Yılı Şubat Ayı Meclisi 2. Birleşimi Yapıldı

Belediye Meclisimizin 2020 Yılı Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşimi Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında gündem maddelerini görüşmek üzere, 07/02/2020 Cuma günü saat: 10:30'da Belediyemiz Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner yaptığı meclis açılış konuşmasında; “Ülkemiz son günlerde zor zamanlar yaşıyor. Allah bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde birbirimize sarılarak geçirmeyi nasip etsin. Meclisimizde alacağımız kararlar ilçemize şimdiden hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi. Mecliste gündem dışı söz alan Meclis Üyeleri tarafından İdlib’de şehit düşen askerlerimize, Van – Bahçesaray’da gerçekleşen çığ felaketinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı dilenirken, yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifa dilekleri iletildi. 


Gündem Maddeleri Görüşüldü


Gündem maddelerinden ilki olan “1/1000 ölçekli İhsaniye Mahallesi Uygulama İmar Planı” ile ilgili İmar Komisyon raporu oy birliği kabul edildi.


2-) “Ferhatpaşa Mahallesi 112 ada 4 nolu parsele ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği” ile ilgili İmar Komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi. 


3-) “İç Borçlanma” ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu oy birliği ile kabul edildi. 


Çatalca Belediyesi 2020 Yılı Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşimi, 2 Mart Pazartesi günü saat: 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.


#BirlikteÇatalcayız