Çatalca Belediyesi

ÇATALCA BELEDİYESİ KURSİYERLERİMİZDEN MUHTEŞEM SEZON FİNALİ

Görüntülenme : 375

Başkanımız Mesut Üner’in döneminde ilçemize kazandırılan unutulmaz devasa yatırımlarımızın yanı sıra, kültür ve sanat etkinliklerimizle de tüm bölgemizin dikkatini çekmeye durmaksızın devam eden Çatalca Belediyemiz, Tiyatro, Folklor, Piyano ve Gitar kursu öğrencilerimizin yıl sonu kapanış etkinlikleriyle yine ilçe halkımıza unutulmaz keyifli anlar yaşattı.

Yıl boyunca Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde konusunun uzmanı tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde kurslarına devam eden kursiyerlerimiz, hünerlerini sevdiklerine ve ilçe halkımıza sunmalarının tatlı heyecanlarını yaşadılar. Çatalca Belediyemiz Tiyatro, Folklor, Piyano ve Gitar kursu öğrencilerimiz yıl sonu gösterileri için günler öncesinden hazırlıklarına başladılar. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından ayrı gün ve saatlerde kursiyerlerimiz, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde Çatalca halkımızın hizmetine sunduğu Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi Sosyal Tesislerimiz etkinlik alanında izleyicilerimize ve sevdiklerine unutulmaz resital sergilediler. Yıl sonu gösterilerimiz sırasında etkinliklerimizi izlemeye gelen Çatalca halkımızın, hem Millet Bahçemiz hem de kültür-sanat etkinliklerimize verdiği önem ve değer için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ederken, günün anısına fotoğraflar çektirdikleri dikkatlerden kaçmadı.

Çatalca Belediyemiz Kursiyerlerimizin muhteşem sezon finali etkinlikleri sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Dönemimiz boyunca çalışmalarımızın merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmayı hedeflemiştik. Bugünlere geldiğimizde bu hedefimize ulaştığımıza hep beraber şahit olmanın sizlerle haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca böylesine keyifli etkinlikleri, yakın dönemde Çatalcamıza kazandırdığımız Millet Bahçesi Sosyal Tesislerimizin eşsiz atmosferinde gerçekleştirmemiz sevincimizi daha da doruklara ulaştırdı. Daha nice etkinliklerde buluşmak umudu ve dileğiyle kalın sağlıcakla.’’  dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti    

#BirlikteÇatalcayız