Çatalca Belediyesi
 Çatalca’da Her Yer Atatürk, Çatalca’da Her Yer Kırmızı Beyaz

Çatalca’da Her Yer Atatürk, Çatalca’da Her Yer Kırmızı Beyaz

Görüntülenme : 1278

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Çatalca’mızı Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimleri ve şanlı Türk bayrağımız ile donatarak büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yıl dönümünü; Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını aynı çoşku ve heyecanla yaşamamız için ilçemizin cadde ve sokaklarına Ata’mızın resimleri ve şanlı Türk bayraklarımızı astırdı.

Ekiplerimizce günler öncesinden yapılan bayraklama çalışmalarımız ile Çatalca’mızda her yer Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimleri ve rengini şehitlerimizin kanından alan kırmızı beyaz Türk Bayraklarımızla donatıldı.

Tevfik Erdönmez Caddemize hazırlanan ışıklı Atatürk panoları ise gündüz ayrı gece ise ışıklandırmalarıyla caddemize apayrı bir güzellik kattı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın Coşkusu İlçemizi Sardı

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, pandemi nedeniyle bu yıl binler, on binler bir araya gelip elimizde bayraklarımızla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlayamasak da yine her zamanki gibi bayram coşkusunun Çatalca’yı sardığını ifade etti.

Başkanımız Mesut Üner, “Çatalca’mızda Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yazılan kurtuluş destanımızın gururunu, heyecanını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı ilk günkü gibi büyük bir coşku ile kutluyoruz. Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” sözleriyle vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutladı.

#BirlikteÇatalcayız