Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’DA RENGARENK MUHTEŞEM BİR GECE

Görüntülenme : 508

Erguvan Festivalimiz ’de tarihi bir gece daha yaşandı. Colorap etkinliğimizle müzikle renklerin dansına on binlerce genç Doğukan Manço ve Sefo’nun muhteşem şarkılarıyla eşlik etti.

Çatalca’da tarihi bir gece yaşandı. On binlerce genç 21. Erguvan Festivalimizde Colorap etkinliğinde buluşarak hayran oldukları Dj Doğukan Manço ve Sefo ile coştu.

Colorap önce Doğukan Manço’nun müzikleri eşliğinde Başkanımız Mesut Üner’in ilk atışını yaptığı rengarek boyalarla başladı. Rengarenk olan gençler müziğin ritmine kendini verirken daha sonra sahneye son zamanların çocukların ve gençlerin gözdesi Sefo çıktı. Binlerce kişinin aynı anda söylediği şarkılar eşliğinde unutulmaz saatler yaşandı

Çatalca’mız istiyor biz yapıyoruz

Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada Mehmetçik Meydanımızı dolduran binlere seslenerek,“Erguvan Festivalimizde çocuklarımıza bayram tadında eğlenceler düzenlerken gençlerimiz istedikleri sanatçılarla buluşturuyoruz. Bu gece Çatalca’mız Colorap etkinliğimizle rengarenk oldu. Bir kez daha muhteşem gençlerimiz ile gurur duyduk. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğu.Doğukan Manço’nun muhteşem müzikleriyle başlayan eğlence Sefo ile doruğa ulaştı.Kıymetli sanatçılarımıza ve bir araya gelen muhteşem Çatalca’mıza gönülden teşekkürlerimizi sunuyorum .İyi ki varsınız.” sözlerine yer verdi.

#ErguvanFestivali

#BirlikteÇatalcayız