Çatalca Belediyesi

ÇATALCA DAĞYENİCE MAHALLEMİZ HALI SAHAYA KAVUŞTU

Görüntülenme : 1251

Nerdeyse tam zamanlı olarak mesaisini sahada halkın arasında veya ilçeye kazandırdığı proje şantiyelerinde geçiren ve bu çalışma temposuyla sadece Çatalca’mızda değil, bölgemizde yaşayan taraflı-tarafsız tüm halkın takdirini ve alkışını alan Başkanımız Mesut Üner’in geçtiğimiz günlerde ki ziyaret durağı, Dağyenicespor Kulüp Başkanımız Şaban Beykoz’dan gelen talep sonucu Dağyenice Mahallemiz olmuştu.

Gelen talep sonucu harekete geçen ve yerinde ziyarette bulunan Başkanımız Mesut Üner, mahallede bulunan halı sahanın durumuna sporun içinden gelen biri olarak oldukça üzülmüştü ve üzülmekle de kalmadı hemen kurmaylarına konun çözümü için kurmaylarına talimat vermişti.

Bugünlere geldiğimizde Dağyenice Mahallemizdeki Halı Saha tadilatı Başkanımız Mesut Üner tarafından yapıldı ve Mahalle halkımızın hizmetine açıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dağyenicespor Kulüp Başkanımız Şaban Beykoz; “Köyümüzdeki bulunan Dağyenicespor’un Kapalı Halı Sahasının tamiratına ve brandasının yenileme çalışmasına talebimiz doğrultusunda Çatalca Belediyesi nezdinde başlanıp, tamamlanmıştır. Başta Çatalca Belediye Başkanımız Sayın Mesut Üner’e ve emeği geçen herkese Dağyenicespor Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Dağyenicespor Kulüp Başkanı Şaban Beykoz’dan sonra açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ Çatalca’mızın neresinde ne sorun varsa, ilçemizin İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olmasını bir bahane veya engel olarak kabul etmeyerek çözmeye var gücümüzle gayret ediyoruz. Dağyenicespor Kulüp Başkanımız Şaban Beykoz’dan gelen talep üzerine mahallemizdeki halı sahanının bakımsız kullanılmaz hale geldiğini yerinde tespit ettik ve hemen harekete geçtik. Dağyenice mahallemizde bulunan atıl sağlıksız bir hale gelen Halı Sahaya tadilat, bakım ve onarımını yaparak hayat verdik. Yetmedi halı sahanın üzerini kapatarak mahalle halkının 4 mevsim yağmurlu havalarda dahi halı sahada keyifli dakikalar yaşamasına olanak sunduk. Tüm mahalle halkımıza ve ilçe sporumuza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız