Çatalca Belediyesi

ÇATALCA HALKIMIZ UNUTULMAZ BİR YAZ YAŞIYOR

Görüntülenme : 473

Çatalca halkımız Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte bir tarafta ilçemiz tarihine altın harflerle kazınan projelerimizin tamamlanmasıyla diğer tarafta ise bitmek bilmeyen kültür-sanat etkinliklerimizle rüya gibi günler yaşamaya durmaksızın devam ediyor. Bu yıl Çatalca halkımızın hizmetine kazandırılan ve gerçekleşen yaz akşamı etkinliklerimizle adeta kültür-sanat bahçesine dönüşen Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde bu kez Nejat Alp sahne aldı.

Nejat Alp konserimiz, Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizin eşsiz ortamında konserimizde yerini alan Çatalca halkımızı adeta 80’li ve 90’lı yıllara götürdü. Nostaljinin ve eğlencenin doruklara çıktığı unutulmaz gecemizde ilçemiz halkının oldukça keyifli anlar yaşadığı gözlerden kaçamadı. Konsere gelen Çatalca halkımız Nejat Alp’in şarkılarına eşlik edince sanatçı şarkılarının unutulmamasından dolayı oldukça duygusal anlar yaşadı.

Muhteşem bir konser sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bizler Çatalcamıza hizmet yolunda gücümüzü halkımızın neşesine ve eğlencesine şahit olmaktan alıyoruz. Bu akşamda çocukluk ve gençlik yıllarımızın unutulmaz ismi Nejat Alp’i Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi sahnemizde misafir ettik. Nostalji dolu akşamda ve Millet Bahçemizin eşsiz ortamında adeta 80’li ve 90’lı yıllara doğru yolculuk yaptık. Daha nice neşeli ve eğlenceli yaz akşamı etkinliklerimiz durmaksızın devam edecek. Muhteşem katılım için tüm Çatalca halkımıza çok teşekkür ederim.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız