Çatalca Belediyesi

ÇATALCA MAHALLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

Görüntülenme : 692

Çatalca’mızda bu aralar halkımız, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde ilçemize kazandırdığı tarihi projelerinin yanı sıra, mahalle mahalle dolaşıp halkımızla yerinde tam kadro toplantılar yapmasını ilçemiz gündeminden övgüyle düşürmüyor.  Halkımızın takdirle karşıladığı mahalle halk toplantılarımızın dördüncü durağı Başakköy oldu.

İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda bütüncül bir hizmet anlayışıyla çalışmalarına aralıksız devam eden Başkanımız Mesut Üner, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarlar Derneği Başkanımız Ceyhun Koç ve Birim Müdürlerimizle katıldığı Başakköy mahalle toplantımıza, muhtarımız Naci Demirbaş’ta katılım sağladı. Muhtarımız Naci Demirbaş’ın açılış konuşmasında, Başkanımız Mesut Üner’e mahallemize kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Sonrasında mahalle toplantımızın ilk bölümünde Başkanımız Mesut Üner, ilçemize ve Başakköy’e kazandırdığı projelerin sunumunu gerçekleştirdi. Sunum gerek mahalle toplantısına katılan halkımız, gerekse sosyal medya hesaplarından toplantıyı canlı olarak izleyen vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördü. Toplantı sonrası mahalle halkımız Başkanımız Mesut Üner’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Başakköy mahallemizde gerçekleşen halk toplantımız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bildiğiniz gibi daha önce halk günü toplantıları organize edip, belediyede sizlerle birebir görüşmeler gerçekleştirdik. Şimdide söz sırası yine sizde dedik ve bu kez biz sizleri ziyaret etmeye başladık. Bu kapsamda dördüncü durağımız Başakköy oldu. Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarımız ve Birim Müdürlerimizle birlikte verimli bir mahalle istişare toplantısı oldu. Halkımızın istek, öneri, görüş ve şikayetlerini yine tam kadro yerinde dinleyip çözüme kavuşturma çalışmalarımızı anında başlattık. Ziyaretimizde sizlerin samimi ilgi, alaka, coşkulu karşılamanız ve bizlere takdim ettiğiniz teşekkür plaketleriniz,  Çatalca’mıza hizmet yolunda bizlere güç verdi. Çatalca’mız genelinde mahalle toplantılarımıza durmaksızın devam edeceğiz.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız