Çatalca Belediyesi

ÇATALCA MİLLET BAHÇEMİZDE İLK GENÇLİK COŞKUSU

Görüntülenme : 492

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcamızda Başkan seçilmesiyle birlikte ilçemiz gerek Cumhuriyet tarihine geçen efsane yatırımlarımızla gerekse sosyal ve kültürel etkinliklerimizle tüm bölgemizde dikkat çekmeye ve altın çağını yaşamaya durmaksızın devam ediyor. Bu anlamda Çatalcamızda muhteşem etkinliklerle adeta unutulmaz bir ‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’’ coşkusu yaşadı.

 

Sadece yatırımlarımızla değil, etkinliklerimizle de adeta İstanbul’un kültür ve sanat ilçesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çatalcamız ‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’’ etkinlik programlarında ilçe halkımıza yaşatılan coşkuyla yine tam not aldı. Etkinlik programlarımız hafta başında ilçemizdeki gençlere organize edilen spor turnuvalarıyla başladı. Bu turnuvalara, Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda da büyük başarı elde eden Çatalca Belediyespor’lu sporcularımız damgayı vurdu. Bayram sabahı ilk program, Cumhuriyet Meydanımızda Atamızın manevi huzurunda çelenk sunulması ve saygı duruşu sonrası istiklal marşımız okundu. Cumhuriyet meydanımızda gerçekleşen resmi program sonrası, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde Çatalcamıza kazandırdığı modern yepyeni İzzettin Ziya Altınoğlu Stadyumumuzda kutlama programlarımıza geçildi. Halkımızın yoğun katılım gösterdiği ve gençlerimizin aylardır hazırlanıp sunduğu programlar oldukça sevinçli bir o kadarda duygulu anlar yaşattı. Aynı akşam Başkanımız Mesut Üner’in sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı sonrası Cumhuriyet Meydanımızda toplanıp, kortej ve fener alayı ile birlikte ilçemizdeki bayram coşkusunu tavan yaptırdı. Kortejimiz sonrası coşkulu Çatalca halkımız bu kez Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde ilçe halkımıza kazandırdığı Millet Bahçemizde toplandı. Millet Bahçemizde toplanan halkımız muhteşem bir konser eşliğinde havai fişek gösterisiyle unutulmaz anlar yaşadı.

 

Çatalcamızda gerçekleşen muhteşem ‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’’ coşkusu sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs benim doğum günümdür açıklamasıyla adeta yarınlarımızın teminatı gençlerimize verdiği önemi ifade etmiştir. Bizlerde Atamız gibi göreve gelir gelmez yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi yatırımlarımızın merkezine konumlandırdık. Spor Adası, Çatalca Belediyespor, Ücretsiz Dershane hizmeti verdiğimiz Sürekli Eğitim Merkezi, İlyas Demiroğlu Güreş Salonu, bayram kutlamalarımızı yaptığımız İzzettin Ziya Altınoğlu Stadı ve Millet Bahçemizi gençlerimize kazandırdık. Bugünde gençlerimizin coşkusu bizlere yarınlarımız adına umut verdi. Hem Atamızı hem de yarınlarımızın teminatı gençlerimizi çok ama çok seviyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.’’ dedi.#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız