Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ HALKI ÇOK ŞANSLI

Görüntülenme : 799

Göreve geldiği günden bugüne makamdan çok sahadan yaptığı çalışmalara adeta makamını unutan ve az zamanda Çatalca’mıza çok ve büyük hizmetler kazandırarak sadece ilçede değil tüm bölgede başarılarıyla da dikkatleri üzerine çeken Başkanımız Mesut ÜNER, gerçekleştirdiği halk günü toplantılarıyla ilçe halkımızın alkışını almaya devam ediyor.

İlçemize tarihi hizmetler kazandırma yolunda sürekli sahada olan Başkanımız Mesut ÜNER, Çarşamba günlerini ilçe halkımızla paylaşmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut ÜNER’in gerçekleştirdiği halk günü formatı halkımızın büyük beğenisini ve takdirini alıyor. Yapılan görüşmeler birebir yapılırken, ilgili sorun ve problemler çözüm için odada bekleyen birim müdürlerimize anında Başkanımız Mesut ÜNER tarafından iletiliyor.

Çarşamba günü gerçekleşen halk günü toplantıları sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER; ‘’Bugün yine halkın makamını halkla paylaştık. Ne kadar güzel ifade etmişti geçen yıl vefat eden kıymetli hocamız Doğan CÜCELOĞLU; ‘’Devlet, vatandaşa değer vermekle yükümlüdür. Çünkü devletin varoluşunun nedeni vatandaşa hizmet etmektir.’’ Bu güzel sözden yola çıkarak bugün varoluş nedenlerimiz ile belediyemizde birebir görüşmeler yaptık bugün. Bildiğiniz gibi göreve gelir gelmez makamdan çok sahadan yaptığımız çalışmalarla az zamanda çok önemli hizmetler Çatalca’mıza kazandırdık. Bugünde makamımızda mesaimizi tamamladık. Makamda mesaimizi tamamladığımız günümüzü de halkımızla birebir görüşerek paylaştık. İlçemize olan sevdamızdan ve halkımızdan güç alarak çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız