Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM

Görüntülenme : 1057

Dönemimizde Çatalca tarihine geçen hizmetleri ilçemize kazandıran Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’mıza hizmet yolunda yine Ankara’ya ziyaretlerde bulundu. Başkanımız Mesut Üner’in Ankara ziyaretlerine Meclis Üyemiz ve İBB Kültür-Sanat Komisyonu Başkanımız Ahmet Rasim Yücel’de katılım sağladı.

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalca’mıza yeni projeler kazanımları için gerçekleştirdiği Ankara programlarının ilk durağı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Ahmet Misbah Demircan olurken, ikinci durağı ise Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcımız Elif Uzun Sümercan oldu.

Yoğun geçen Ankara temasları sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mıza hizmet yolunda yine Ankara yollarına revan olduk. Ankara’daki temaslarımız çerçevesinde, ilk durağımız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Ahmet Misbah Demircan olurken, ikinci durağımız ise Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcımız Elif Uzun Sümercan oldu. Çatalca’mıza kazandıracağımız yine projeler için oldukça verimli temaslarımız oldu. Bizler Çatalca’mıza hizmet yolunda durmaksızın çalışmalarımıza ve temaslarımıza devam edeceğiz. Bu vesileyle Ankara temaslarımız sırasında Sayın Bakanımız Ahmet Misbah Demircan ve Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcımız Elif Uzun Sümercan’a ziyaretimiz sırasındaki samimi karşılama, ilgi ve alakası için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.’’ dedi

 

#BirlikteÇatalcayız