Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ İÇİN ÜRETİLDİ ÇATALCA’MIZ İLE PAYLAŞILDI

Görüntülenme : 663

Çatalca’mızda cumhuriyet tarihimizin en önemli hizmetlerini ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşayan ve halkımızla kurduğu gönül köprüleriyle de Çatalca’mızda taraflı-tarafsız herkes tarafından çok sevilen Başkanımız Mesut Üner ilçemizde yine bir ilkin müjdesini verdi. Bu müjde sadece Çatalca’mızda değil tüm İstanbul ve Türkiye’de ses getirdi.

 

Yakın dönemde ilçemize kazandırılan hizmetlerle Çatalca’mız altın çağını yaşarken, Çatalca Belediyemiz bütçesi cumhuriyet tarihinde ilk kez artı vermişti. Bütçemiz artı verirken ilçemizde bulunan Halk Bankası binası satın alınarak belediyemiz mülklerine katılmıştı. İşte böylesine gurur veren tabloyu Çatalca’mıza yaşatan Başkanımız Mesut Üner’den ilçe halkımıza bir müjde daha geldi. Çatalca Belediyemize ait arazilerimizde ekilen ayçiçekler biçildi ve biçilen ayçiçeklerden sıvı yağ üretimi gerçekleştirdik. Üretilen sıvı yağlarımızda Çatalca’mızdaki ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımı yapılmaya başladı. Bu muhteşem çalışma Çatalca’mızda bir ilk olurken, sadece ilçemizde değil tüm İstanbul ve Türkiye’de ses getirdi.

 

Çatalca tarihimizde ilklerin arasına giren bu değerli çalışma sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mız için üretiyor ve Çatalca’mızla paylaşmaya devam ediyoruz. Çatalca’mızda bir ilki daha yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Belediyemize ait yaklaşık 178 dönüm arazimizde yetiştirdiğimiz ayçiçeklerden 2500 adet 4 litrelik sıvı yağ ürettik ve ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını sağladık. Siz değerli halkımıza olan sevgimizden ve ilçemize olan sevdamızdan güç alarak, Çatalca’mız için üretip Çatalca’mızda paylaşmaya devam edeceğiz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız