Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ MESUT VE MUTLU

Görüntülenme : 641

Başkanımız Mesut Üner Çatalca’da son yıllarda organize ettiği etkinliklerle sadece ilçemizde değil tüm bölgemizde dikkatleri üzerine çekmeye aralıksız devam ediyor. İlçemiz son yıllarda baş döndüren tarihi yatırımlarla da gündemden düşmezken, sosyal ve kültürel etkinliklerimiz hız kesmeden devam ediyor. Çatalca’mız bu kez Dünya Mutluluk Gününü muhteşem bir konserimizle karşıladı.

Özel gün ve haftalara büyük önem vermesiyle ilçemizde büyük takdir toplayan Başkanımız Mesut Üner, Dünya Mutluluk Günü etkinliklerinin eksiksiz bir programla hazırlanması için Kültür İşlerinden sorumlu meclis üyemiz Tuba Uzun’a talimat verdi ve eksiksiz bir organizasyon yapıldı. Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde, Çatalca Belediyesi Türk Sanat Müziği Koromuz ‘’Altın Şarkılar’’ isimli konser verdi. TRT Sanatçısı Cengizhan Sönmez şefliğinde öğretim görevlisi devlet sanatçısı Gülşah Sönmez sahnede muhteşem bir performans sergileyip, sesiyle adeta izleyenlerimizi büyüledi. Konserimizi salondaki davetliler ile birlikte Çatalca halkımız belediyemizin sosyal medya hesaplarımızdan keyifli izledi. Böylelikle Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz bir organizasyonu daha eksiksiz tamamladı.

 ‘’Dünya Mutluluk Günü’’ konseri etkinliklerimiz sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Dünya Mutluluk Günü etkinliklerimiz kapsamında, siz kıymetli Çatalca halkımızla, Nazım Özbay Kültür Merkezimizde Çatalca Belediyesi Türk Sanat Müziği Koromuzun "Altın Şarkılar" adlı konserini sizlerle birlikte dinledik. Böylesine özel bir günde sizleri zerre kadar mutlu ettiysek, ne mutlu bize. Nice mutlu ve huzurlu günlerde buluşmak üzere. Kalın sağlıcakla.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#ÇatalcaBelediyesi