Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ TARİHİ GÜNLER YAŞIYOR

Görüntülenme : 620

Çatalca’mız tarihinin en önemli hizmetlerini görev süresinin ilk üç yılına sığdırırken, makamdan çok sahadan çalışma prensibinden asla taviz vermeyen Başkanımız Mesut Üner, ilçemize yeni yatırımlar kazandırmak için ilgili bakanları ziyaret edip, aynı zamanda ilgili bakanları Çatalca’mızda karşılamaya durmaksızın devam ediyor.

Son dönemde Çatalca’mızda Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızı karşılayan Başkanımız Mesut Üner, tarihi günde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşıladıktan sonra ilçemizde Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ile bir dizi programlar gerçekleştirdi. Programlar kapsamında Bakanımızın ilk ziyareti Çatalca Belediyesi oldu. Belediyemizdeki programların ardından Bakanımız Adil Karaismailoğlu ve Başkanımız Mesut Üner, Muhtarlar Derneğimiz ve taksi duraklarımızı ziyaret ettikten sonra, Cumhuriyet meydanımızda ilçe halkımızla istişarelerde bulundu. Ziyaretler sırasında Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun en önemli müjdesi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla harekete geçilen, İBB’nin sorumluluk alanları dahil tüm mahalle yollarımızın asfaltlanma çalışmalarının başlanacağı olduğu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun Çatalca Belediyemiz ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Tarihi günde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Çatalca’mızda karşıladıktan sonra, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile ilçemizde Muhtarlar Derneğimiz ve Taksi Duraklarımızı ziyaret ettik sonra Cumhuriyet Meydanımızda halkımızla buluştuk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan talimatıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu hemen harekete geçerek, İBB’nin sorumluluk alanları dahil tüm mahalle yollarının asfaltlama çalışmalarının yapılacağını açıkladı. İlçemize hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız