Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZ ÜRETİYOR ÇATALCA’MIZ KAZANIYOR

Görüntülenme : 687

Başkanımız Mesut Üner’den Dev Bir Hizmet Daha

İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi, doğası, tarihi, kültürü ve tarımı ile de Dünya Şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Çatalca’mızda Başkanımız Mesut Üner’den gönüllerde taht kuran bir hizmet daha.

Belediyemize Ait Arazilerde Ayçiçek Ekimine Başlandı

İlçemizde yaptığı projelerle ve makamından çok sahada halkımızın arasında olmasıyla Çatalca’mızda yediden yetmiş yediye taraflı tarafsız herkesin sevgisini ve saygısını kazan Başkanımız Mesut Üner bereketli Çatalca topraklarımızda Belediyemize ait arazilerde ayçiçek ekimine başladı.

Hasat Sonunda Ayçiçeklerden Üretilecek Yağlar İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Dağıtılacak

Özellikle Ramazan Ayında her gün 3800 sıcak yemek ve erzak kolisi dağıtarak çok büyük emek ve vefa örneği ortaya koyan Başkanımız Mesut Üner, edindiğimiz bilgilere göre Ayçiçek hasadı sonunda üretilecek yağları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını sağlayacak.

Ayçiçek ekiminde bizzat hazır bulunan Başkanımız Mesut Üner ekim sonrası yaptığı açıklamalarda; ‘’Bahşayiş mahallemizde Belediyemize ait arazilerimizde ayçiçek ekimini gerçekleştirmeye başladık. Hasat sonrasında ayçiçeklerden üreteceğimiz yağları ise ilçemizde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere bedelsiz dağıtımını sağlayacağız. Hasılı kıymetli halkım Çatalca’mız için üreteceğiz ve Çatalca’mızla paylaşacağız. Bana bugünleri görmeyi ve doğup büyüdüğüm vefa borcumun olduğu topraklara hizmet etmeyi nasip eden Allah’a sonsuz şükürler olsun. Çatalca’mız için gece – gündüz demeden çalışıp üretmeye devam edeceğiz. Bol bereketli ve hayırlı olsun Çatalca’m.’’ dedi.