Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZA BAKAN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Görüntülenme : 616

Çatalca’mıza efsane hizmetler kazandırma yolunda çalışmalarına durmaksızın devam eden Başkanımız Mesut Üner, geçen hafta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu Çatalca Belediyemizde karşıladıktan sonra, Cuma günüde Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci’yi Çatalca Belediyemizde karşıladı.

Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’da Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci ile birlikte oldukça yoğun bir gün yaşadı. Bakanımız, Çatalca Belediyemizde Başkanımız Mesut Üner’i ziyaretinin yanı sıra, ilçemizde Başkanımız Mesut Üner ile birlikte bir dizi ziyaret programlarında bulundu. Önce Mehmetçik meydanımızda çiftçilerimize yerli ve milli sebze fidesi ile ayçiçek tohumu dağıtımı etkinliğine katılım sağlandı. Sonra Ovayenice mahallemizde kanola tarlası ve Çakıl mahallemizde çilek serası ziyaret edildi. Günün finalinde ise AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan ve MHP Çatalca İlçe Başkanımız Halit Tuncay Uğur parti binalarında ziyaret edildi.

Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci ile Çatalca programları sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Geçen hafta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu Çatalca Belediyemizde karşıladıktan sonra, bugünde Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci’yi Çatalca Belediyemizde karşıladık. Bakanımızın Belediyemizi ziyaretinin yanı sıra, Mehmetçik meydanımızda çiftçilerimize yerli ve milli sebze fidesi ile ayçiçek tohumu dağıtımı etkinliğine katılım sağladık. Sonrasında ise Ovayenice mahallemizde kanola tarlasını ve Çakıl mahallemizde çilek serasını ziyaret ettik. Hasılı Bakanımız ile oldukça verimli bir günü ilçemizde tamamladık. Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız